بازیگر سریال «لیسانسه ها» هم از ایران رفت و حجاب برداشت/ عکس
بازیگر سریال «لیسانسه ها» هم از ایران رفت و حجاب برداشت/ عکس
ساناز طاری نوشت: شاید روزی در جایی بهتر و آزادانه تر دوباره به سراغت بیام... این عکس مهر تایٔیدی است برای تصمیمی که مدت‌هاست گرفته‌ام.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ساناز طاری بازیگر تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود با دنیای بازیگری خداحافظی کرد. انتشار این پست بازتاب‌های فراوانی در این دنیای مجازی داشت: «بعضی رویاها هست که برای بعضی دست نیافتنیه،حالا به هر دلیلی!
من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را آزادانه و شاد زندگی کنم.
خداحافظ رویای کودکی
خداحافظ بازیگری
شاید روزی در جایی بهتر و آزادانه تر دوباره به سراغت بیام… این عکس مهر تایٔیدی است برای تصمیمی که مدت‌هاست گرفته‌ام.
“ساعت ۴:۴۵ صبح روز یکشنبه” »

منبع: صفحه اینستاگرام ساناز طاری

این پست اینستاگرامی او در فضای مجازی جنجال به پا کرد و ساناز طاری نیز این جنجال‌ها را بی‌پاسخ نگذاشت و در استوری خود نوشت:

ساناز طاری بازیگر جوان ۲۴ ساله که در سریال «پدر» درخشید و «گشت ۲» نیز توانست موقعیت خوبی برای نمایش استعداد وی باشد. ساناز طاری بازیگر جوان تئاتر، تلویزیون و سینما متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۷۳ و زاده تهران است.

ساناز طاری دبیرستان را در هنرستان سوره به تحصیل پرداخته و در کنار بازیگری دانشجوی رشته بازیگری در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده هنر و معماری نیز بوده است.

وی در پیج اینستاگرامش ۱۳۹ هزار فالوور دارد.

ساناز طاری از ۶ سالگی با بازی در سریال «آژانس دوستی» فعالیت‌های هنری خود را آغاز کرد و در فیلم «رها» به کارگردانی شاهین باباپور و سریال «چموش و خموش» بازی کرده است.

وی در سریال تلویزیونی «شمعدونی» که یکی از پرمخاطب‌ترین و پربیننده‌ترین سریال‌های اخیر تلویزیون بود حضور داشت و در فیلم سینمایی گشت ارشاد ۲ نیز بازی کرده است.

سریال فوق لیسانسه‌ها به کارگردانی سروش صحت یکی از آثاری است که ساناز طاری در آن حضور داشته است.

نمایش‌های «اضافه حقوق، به کارگردانی امین عظیمی»، «سه خواهر، به کارگردانی مزتضی اسماعیل کاشی» و «مگافولیا، به کارگردانی میلاد حسینی» از جمله نقش آفرینی‌های او در مدیوم تئاتر است.

 

  • منبع خبر : همشهری آنلاین