یک مرجع تقلید به برنامه های صدا و سیما انتقاد کرد
یک مرجع تقلید به برنامه های صدا و سیما انتقاد کرد
آیت الله نوری همدانی، معرفی صحیح مباحث دینی توسط صدا و سیما را خواستار شد و ضمن انتقاد به بعضی از برنامه‌های صدا و سیما اظهار داشتند: باید مباحث دینی از طریق کارشناسان دینی و افراد خبره اهل فن به مردم بیان شود.
به گزارش سایت خبری مدآرا؛ مرجع تقلید شیعیان دردیدار حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تشکر از فعالیت‌های انجام شد این سازمان در مدت اخیر، کار تبلیغی رابسیار مهم توصیف کردند و حضور طلاب جهادی در سال‌های اخیر در کنار مردم هنگام حوادث طبیعی مثل زلزله و سیل و اخیرأ هم جریان بیماری کرونا و حضور در بیمارستان و غسل و تدفین این بیماران را مهم توصیف و اثرگذار دانستند. ایشان گفتند: توقع همین است که روحانیت در مشکلات کنار مردم باشد و کمک کند.
آیت الله نوری همدانی، معرفی صحیح مباحث دینی توسط صدا و سیما را خواستار شد و ضمن انتقاد به بعضی از برنامه‌های صدا و سیما اظهار داشتند: باید مباحث دینی از طریق کارشناسان دینی و افراد خبره اهل فن به مردم بیان شود. این مرجع تقلید شیعیان بااشاره به ایام عید غدیر، معرفی بیشتر این روز و اهمیت آن را توسط رسانه و دستگاه‌های تبلیغی خواستار شد و ضمن ضروری خواندن اقامه عزاداری سیدالشهداء گفتند: همانطورکه امام فرمود ما هرچه داریم از محرم و صفر است. ایشان تاکید کردند: ما عزاداری را در چارچوب اجرای دستورات مسئولان متدین و متعهد ستاد کرونا اقامه می‌کنیم و رعایت مسائل بهداشتی مثل فاصله گذاری و زدن ماسک و … با عزاداری قابل جمع است.
  • منبع خبر : رسا