اعتراض داوطلبان کنکور ارشد به نحوه برگزاری این آزمون/ ۲۰ داوطلب در یک کلاس کوچک شد؛ «رعایت پروتکل های بهداشتی؟»
اعتراض داوطلبان کنکور ارشد به نحوه برگزاری این آزمون/ ۲۰ داوطلب در یک کلاس کوچک شد؛ «رعایت پروتکل های بهداشتی؟»
کنکور امسال در شرایطی برگزار می شود که با شدت گرفتن شیوع دوباره ویروس کرونا در بیشتر شهرهای کشور؛ بسیاری از خانواده ها نگران وضعیت فرزندان خودشان هستند.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ آزمون کنکور کارشناسی ارشد امروز در حالی برگزار شد که برخی از شرکت کنندگان با ابراز گله و شکایت از نحوه برگزاری آن در صفحات اجتماعی به سالن هایی که برای برگزاری این آزمون در نظر گرفته شده بود معترض بودند.

یکی از داوطلبان در همین رابطه به خبرنگار سایت مدآرا گفت: کلاسی که برای ما در نظر گرفته شده بود به هیچ وجه تهویه مناسبی نداشت و سقف کوتاه کلاس باعث میشد تا همان هوای نیمه در جریان هم باعث تشدید حال بد داوطلبان شود.

این داوطلب اضافه کرد: تعدادی از داوطلبان بارها به مسئولان برگزاری آزمون اعتراض کردیم اما آنها نه تنها کاری نمی کردند بلکه می گفتند: “شرایط ما همینی هست که می بینید.”

یکی دیگر از داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد در استوری اینستاگرامش نوشت:۲۰ داوطلب را در یک اتاق کوچک بدون تهویه درست و در فواصل کوتاه قرار داده بودند و اسمش را هم گذاشته بودند “برگزاری آزمون با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی”

کاربر دیگری در همین خصوص نوشت: ۴۰ تا داوطلب را در یک راهرو کوچک و بدون تهویه و وسیله سرمایشی در فاصله های ۳۰ سانت کنار هم چیده قرار داده بودند و هیچ گوشی هم شنوای اعتراض ما نبود.
گفتنی است کنکور امسال در شرایطی برگزار می شود که با شدت گرفتن شیوع دوباره ویروس کرونا در بیشتر شهرهای کشور؛ بسیاری از خانواده ها نگران وضعیت فرزندان خودشان هستند.
تحریریه سایت مدآرا پیشتر در گزارشی از نقش مافیای کنکور در برگزاری این آزمون در شرایط قرمز کشور خبر داده بود.

اُتانازی مافیای کنکور برای داوطلبان ۹۹/ چه کسانی با جان داوطلبان کاسبی می کنند؟/ تصاویر و سند

  • منبع خبر : سایت مدآرا