فرمانده کل سپاه: تمام ظرفیت‌های ما برای امداد و کمک به ملت لبنان بسیج شده است
فرمانده کل سپاه: تمام ظرفیت‌های ما برای امداد و کمک به ملت لبنان بسیج شده است
فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه ملت لبنان را در شرایط سخت هرگز تنها نمی‌گذاریم و تا انتها در کنارشان هستیم، افزود: سعی می‌کنیم با کمک‌های انسان دوستانه ملت ایران، شرایطی برای کمک به ملت لبنان فراهم شود تا مصیبت‌های ناشی از این حادثه را پشت سر بگذارند.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ فرمانده کل سپاه گفت: ملت لبنان ستاره‌های بزرگ مقاومت در دنیای اسلام هستند و همیشه با صبر و استقامت با حوادث برخورد کرده‌اند.

سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی:

* (با تسلیت حادثه بندر بیروت به ملت و دولت و حزب‌الله لبنان۹: ملت لبنان ستاره‌های بزرگ مقاومت در دنیای اسلام هستند و همیشه با صبر و استقامت با این حوادث برخورد کرده‌اند.

* (با اشاره فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه صبر ملت، دولت و حزب‌الله لبنان، نسخه اصلی عبور این کشور از شرایط فعلی است): اعلام می‌کنیم که تمام ظرفیت‌های ما برای امداد و کمک به ملت لبنان بسیج شده است.

* (با تاکید بر اینکه ملت لبنان را در شرایط سخت هرگز تنها نمی‌گذاریم و تا انتها در کنارشان هستیم): سعی می‌کنیم با کمک‌های انسان دوستانه ملت ایران، شرایطی برای کمک به ملت لبنان فراهم شود تا مصیبت‌های ناشی از این حادثه را پشت سر بگذارند.

* (با تاکید بر اینکه ملت لبنان باید در مقابل این حوادث ایستادگی کند): تاریخ در مورد صبر ملت لبنان قضاوت می‌کند.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان