نظر نایب رییس فراکسیون طب سنتی درباره کرونا چه بود؟/ الهیان: خطر کرونا کمتر از ویروس آنفلوآنزای H۱N۱ است/ دشمن با کرونا به جنگ اقتصاد ایران آمده است
نظر نایب رییس فراکسیون طب سنتی درباره کرونا چه بود؟/ الهیان: خطر کرونا کمتر از ویروس آنفلوآنزای H۱N۱ است/ دشمن با کرونا به جنگ اقتصاد ایران آمده است
نایب رییس فراکسیون طب سنتی اسفندماه سال گذشته درباره کرونا گفته بود که "دشمن با کرونا به جنگ اقتصاد ایران آمده است."

به گزارش گروه تحلیل خبر سایت خبری مدآرا؛ بیش از شش ماه از شیوع بیماری کرونا در کشور و جهان می گذرد و کماکان آمارهای مرگ و میر ناشی از این ویروس در کشور بالاست. در این بین صبح امروز خبر تشکیل فراکسیون طب سنتی در مجلس یازدهم از نکات جالب توجه ای بود که به غیر از اعلام خبر ریاست علیرضا زاکانی بر این فراکسیون و نایب رییسی زهره الهیان جزییات دیگری درباره نحوه عملکرد این فراکسیون و کار آن منتشر نشده است.

اسفند ماه سال گذشته زهره الهیان نماینده تهران در مجلس یازدهم و نایب رییس همین فراکسیون طب سنتی درباره بیماری کرونا به روزنامه جوان گفته بود: این بیماری خطری کمتر از ویروس آنفلوآنزای H۱N۱ که برخی از مردم در پاییز به آن مبتلا شدند دارد.

وی در همین زمینه گفت: آنچه باعث هراس مردم شده خبر‌های متعددی است که به صورت غیرکارشناسی و غیرعلمی در فضای مجازی گسترش می‌یابد.

او گفته بود که معتقدم بخشی از جنگ روانی دشمن اکنون در قالب بیماری کرونا گسترش می‌یابد تا اذهان مردم را هدف قرار داده و موجب تشویق روان مردم شود. بیمارانی که به کرونا مبتلا می‌شوند قطعا درصد بالایی از آن‌ها بهبود می‌یابند که در آمار جهانی تا ۹۸ درصد بهبودیافتگی از این بیماری گزارش می‌شود.

این پزشک و متخصص داخلی البته به این موضوع هم اشاره کرده بود که: اگر فضای رسانه‌ای را با دقت دنبال کنید می‌بینید که با تشویش اذهان مردم اهداف سیاسی و برای ضربه زدن به اقتصاد ایران و چین توسط دشمنان در دستورکار است که البته ضربه زدن به اقتصاد چین رسما توسط رسانه‌های غربی اعلام شد.

تاکنون به گفته منابع رسمی در وزارت بهداشت بیش از ۱۸ هزارنفر در ایران جان خود را از دست داده اند و این در حالی است که بسیاری از نماینده های انقلابی مجلس یازدهم کماکان به دنبال رد پای آمریکا در شیوع این ویروس می چرخند.

  • منبع خبر : سایت مدآرا