منتشر کننده تصویر «تجمع حامیان طالبان در تهران» آزاد شد
منتشر کننده تصویر «تجمع حامیان طالبان در تهران» آزاد شد
«محمدعارف احمدی»، شخصی که اولین بار عکس‌ها را منتشر کرده بود، در ارتباط با همین موضوع گفته بود: نمی‌خواهم انتشار این تصاویر باعث دردسر من شود.

به گزارش گروه تحلیل خبر سایت خبری مدارا؛  «عارف احمدی» فردی که ۱۰ مرداد ماه گذشته با انتشار تصویری در صفحه شخصی خودش در فیس بوک از تجمع حامیان طالبان در پارک ملت تهران خبر داده بود پس از حذف آن تصاویر عصر روز پنج شنبه گذشته با انتشار تصویر یک کبوتر در حال پرواز نوشت: خدا را شکر حالم خوب است و سوء تفاهمی که پیش آمده بود برطرف شد و اکنون در کمال صحت و سلامتی به آغوش خانواده ام برگشته ام.

گفتنی است یک روز پس از انتشار تصاویر تجمع حامیان طلبان در تهران، رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به رسانه ها گفته بود که “با سرعت عمل پلیس عاملان اصلی تولید و بازنشر این تصاویر با هماهنگی مقام قضایی شناسایی و دستگیر شدند.”

سردار علی ذوالقدری این را هم اضافه کرده بود که “این افراد هیچ ارتباطی با گروهگ تروریستی مذکور نداشتند.”

چند روز پس از این اظهارات هم سردار رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگاز بازداشت ۱۹ نفر در همین رابطه خبر داد و گفت:  ۵ نفر از این افراد از عوامل اصلی، تهیه‌کنندگان پرچم، تهیه تصاویر و انتقال تصاویر به شبکه‌های معاند بودند که به زندان رفتند و مابقی آنها نیز در حال طرد از کشور هستند.

 

پیشتر «محمدعارف احمدی»، شخصی که اولین بار عکس‌ها را منتشر کرده بود، در ارتباط با همین موضوع به انصاف نیوز گفته بود: متأسفانه بی‌بی‌سی عکس‌ها را بدون اجازه‌ام منتشر کرده است. نمی‌خواهم این بازنشر باعث دردسر من شود.

  • منبع خبر : سایت مدآرا