رئوفیان: میرسلیم، عشق ریاست ندارد
رئوفیان: میرسلیم، عشق ریاست ندارد
فعال سیاسی اصولگرا گفت: رفتارهای مجلس با میرسلیم به ما نشان می‌دهد که آینده این مجلس چیست؛ البته بعضی از نمایندگان در مجلس، اصولگرایانی در اقلیت و انسان‌های شریفی هستند؛ اما متأسفانه قالب مجلس یازدهم به‌گونه‌ای است که هرچه جلوتر می‌رویم شکاف و زاویه بین اصولگرای سنتی و اصولگرای جدید بیشتر می‌شود.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ابوالقاسم رئوفیان، دبیرکل حزب ایران زمین درباره اختلاف بین اصولگرایان سنتی و نواصولگرایان گفت: میرسلیم، عشق ریاست ندارد؛ اما بر اساس احساس تکلیف در آستانه انتخابات ریاست جمهوری مصاحبه کرد و نامه نوشت. در مجلس یازدهم هم داد او همین بود. در تمام این سال‌ها عملکرد میرسلیم، پاک و پاکیزه بوده است؛ اما همه دیدند که چطور او را در مجلس کوبیدند؛ البته «فَلا یَحْزُنْکَ قَوْلُهُمْ إِنَّا نَعْلَمُ ما یُسِرُّونَ وَ ما یُعْلِنُونَ». محزون نشو از حرف‌هایی که این افراد در مورد شما می‌زنند. آقای میرسلیم، عزت را خداوند می‌دهد. نگاه کنیم به رفتار امام (رضوان الله تعالی علیه) که قبل از انقلاب؛ همه از شاه حمایت کردند؛ اما او هیچ‌وقت محزون نشد. اولیای خداوند محزون نمی‌شوند و نمی‌ترسند.

رفتارهای مجلس با میرسلیم به ما نشان می‌دهد که آینده این مجلس چیست؛ البته بعضی از نمایندگان در مجلس، اصولگرایانی در اقلیت و انسان‌های شریفی هستند؛ اما متأسفانه قالب مجلس یازدهم به‌گونه‌ای است که هرچه جلوتر می‌رویم شکاف و زاویه بین اصولگرای سنتی و اصولگرای جدید بیشتر می‌شود؛ مخصوصاً حالا که تفکر نواصولگرایی حاکم شده و با انتخاب رئیس دیوان محاسبات نشان داد محاسبات این مجلس، سیاسی و غلط است و مادامی که مبنای محاسباتی در انتخاب شخصیت‌ها غلط باشد، می‌توان گفت: «خشت اول را معمار کج گذاشته و این دیوار تا ثریا، کج بالا می‌رود». دیوار کج هم خراب می‌شود و خرابی و خسارت به بار می‌آورد و باید گفت که فقط خداوند به داد ما برسد.

  • منبع خبر : پیام نو