امام‌جمعه تهران کدام توییتش را تکذیب می‌کند؟
امام‌جمعه تهران کدام توییتش را تکذیب می‌کند؟
امام جمعه موقت تهران پس از مواجه شدن با واکنش گسترده کاربران در شبکه های اجتماعی بلافاصله اعلام کرد که صفحه مورد نظر هیچ ارتباطی با او ندارد. این در حالی است که این صفحه ضمن دنبال کردن افراد شناخته شده جناح اصولگرا در توییتر آدرس صفحه اینستاگرامش را هم معرفی کرده است.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ استاندارد دوگانه مسئولان کشور در برخورد با شبکه های اجتماعی موضوع تازه ای نیست. طی سال های گذشته همواره این منسوبان هسته سخت قدرت تا وقتی با استفاده از ظرفیت اینترنت بدون فیلتر از این شبکه ها استفاده می کنند و به جناح مخالف و یا دولت حمله می کنند شبکه خوبی است اما وقتی اظهارنظر قلبی آنها با واکنش گسترده مردم مواجه می شود آن وقت اولین واکنش آنها تکذیب داشتنِ صفحه در این شبکه های اجتماعی است.

به عنوان مثال حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، امام جمعه موقت تهران پس از مواجه شدن با واکنش گسترده کاربران در شبکه های اجتماعی بلافاصله اعلام کرد که صفحه مورد نظر هیچ ارتباطی با او ندارد. این در حالی است که این صفحه ضمن دنبال کردن افراد شناخته شده جناح اصولگرا در توییتر آدرس صفحه اینستاگرامش را هم معرفی کرده است.

پیشتر اکانت توییتر سعید جلیلی و ابراهیم رئیسی هم شامل همین مراحلی بود که بالا به آن اشاره شد.

  • منبع خبر : دیده بان ایران