رئوفیان: برخی افراد مانند حداد عادل برنده شدن در انتخابات را مهم‌تر از کاهش گرفتاری‌ها می‌دانند /مردم به درستی خوب و بد را از هم تشخیص می‌دهند
رئوفیان: برخی افراد مانند حداد عادل برنده شدن در انتخابات را مهم‌تر از کاهش گرفتاری‌ها می‌دانند /مردم به درستی خوب و بد را از هم تشخیص می‌دهند
ابوالقاسم رئوفیان گفت: مردم بهترین قضاوت‌کننده هستند و به خوبی تشیخص می‌دهند کدام گروه به فکر کم شدن دغدغه‌هایشان است و چه کسانی فقط به فکر برنده شدن در انتخابات هستند و برای رسیدن به این مهم حتی از احتمال بهبود وضعیت معیشتی مردم ناراحت می‌شوند.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ «بعید نیست کاری کنند که قیمت ارز و سکه پایین بیاید و مردم به سمت و سوی دیگری بروند.» این اظهارنظر غلامعلی حدادعادل از چهره‌های شاخص جریان اصولگرایی در حالی عنوان شده است که بعد از پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، بارقه‌های امیدی برای ترمیم فضای پرمانع اقتصادی در جامعه به وجود آمده است.

ابوالقاسم رئوفیان،‌ فعال سیاسی اصولگرا در این‌ باره اظهار کرد: آقای حدادعادل و همه کسانی که نگران حضور مردم در پای صندوق‌های رأی به دلیل ارزان شدن نرخ دلار هستند، تلاش‌هایشان را به کار گیرند تا با پایین آمدن قیمت دلار وضعیت معیشتی مردم بهتر نشود! من واقعاً نمی‌دانم چطور ایشان و آنهایی که مثل او فکر می‌کنند، برنده شدن در انتخابات را مهم‌تر از کاهش گرفتاری‌ها می‌دانند و از بهبود احتمالی وضعیت اقتصادی به این شکل ابراز نگرانی می‌کنند؟

دبیر کل حزب ایران زمین در ادامه گفت: البته مردم بهترین قضاوت‌کننده هستند و به خوبی تشیخص می‌دهند کدام گروه به فکر کم شدن دغدغه‌هایشان است و چه کسانی فقط به فکر برنده شدن در انتخابات هستند و برای رسیدن به این مهم حتی از احتمال بهبود وضعیت معیشتی مردم ناراحت می‌شوند. آنچه بر همه روشن است اینکه یک گروه مشخص زمانی می‌توانند شانس برنده شدن در هر انتخاباتی را پیدا کنند که مشارکت حداقلی در روز انتخابات به ثبت برسد.

او توضیح داد:‌ این نوع ادبیات و طرز تفکر مصداق بداخلاقی، آن هم از جانب متولی فرهنگستان زبان و ادب فارسی، است. این قبیل اظهارات در حالی بیان می‌شود که رهبری بارها فرموده‌اند، با هم به نیکویی صحبت کنید و قرآن هم می‌فرماید، با یکدیگر با احترام برخورد کنید؛ چرا که در چنین شرایطی بار روانی مثبتی در جامعه به وجود می‌آید و از همه گروه‌های سیاسی توقع می‌رود اگر گروهی یا کسانی نمی‌توانند در این شرایط دشوار باری از دوش مردم بردارند، دست‌کم با بدرفتاری امور را پیچیده‌تر نکنند.

ابوالقاسم رئوفیان در پایان گفت:‌ مردم به درستی خوب و بد را از هم تشخیص می‌دهند و به همین دلیل منفعت‌طلبان ره به جایی نخواهند برد.

  • منبع خبر : اعتماد آنلاین