بازتاب انتقام موشکی سپاه از عاملان حمله تروریستی اهواز در رسانه های عربی
بازتاب انتقام موشکی سپاه از عاملان حمله تروریستی اهواز در رسانه های عربی

حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر سرکرده‌های حمله تروریستی اهواز بازتاب گسترده‌ای در رسانه های عربی داشت. _سایت خبری مدآرا، رسانه‌های عربی امروز(دوشنبه) واکنش گسترده‌ای به حمله موشکی سپاه علیه مقر سرکرده‌های حمله تروریستی اهواز داشتند که در این میان برخی رسانه‌های معاند به انتشار ادعاهای کذب و خصمانه پرداختند. اسپوتنیک عربی نوشت: […]حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر سرکرده‌های حمله تروریستی اهواز بازتاب گسترده‌ای در رسانه های عربی داشت.

_سایت خبری مدآرا، رسانه‌های عربی امروز(دوشنبه) واکنش گسترده‌ای به حمله موشکی سپاه علیه مقر سرکرده‌های حمله تروریستی اهواز داشتند که در این میان برخی رسانه‌های معاند به انتشار ادعاهای کذب و خصمانه پرداختند.

اسپوتنیک عربی نوشت: ایران در واکنش به حمله تروریستی اهواز حملاتی موشکی علیه مقر عاملان این حادثه در شرق فرات واقع در سوریه انجام دادکه این حملات منجر به کشته و زخمی شدن بسیاری از تروریست ها شد.

سی ان ان عربی نوشت: ایران در واکنش به حمله تروریستی اهواز عملیات موشکی انجام داد و بسیاری از تکفیری ها و فرماندهان عملیات تروریستی اهواز کشته شدند.

شبکه الجزیره نوشت: حمله ایران به سوریه در واکنش به حمله اهواز.سپاه ایران پایگاه های داعش در شرق فرات واقع در سوریه را هدف موشکی قرار داد.

شبکه المنار با انتشار ویدیوئی از حمله موشکی سپاه به مقر عاملان حمله تروریستی اهواز نوشت: ایران به تجاوز اهواز پاسخ داد و با موشک ذوالفقار پایگاه تروریست ها در شرق فرات را هدف قرار داد.

العربی الجدید نیز با اشاره به حمله تروریستی اهواز نوشت: سپاه ایران با نوشک های بالستیک عناصر داعش در شرق فرات را هدف قرار داد.

پایگاه خبری اخبار العراق نوشت: سپاه ایران با موشک های زمین به زمین پایگاه تروریست ها در شرق فرات را هدف قرار داد.

پایگاه خبری العهد لبنان با انتشار ویدیویی از عملیات موشکی سپاه نوشت: تهران انتقام خون شهدایش را گرفت و شرق فرات را مورد حملا موشکی قرار داد.

این پایگاه خبری در ادامه نوشت: در واکنش به جنایت هفته گذشته تروریست ها در اهواز که منجر به شهادت دها نفر از نظامیان و غیر نظامیان شد ،سپاه ایران صبح امروز حمله ای موشکی علیه مقر فرماندهان تروریست ها در شرق فرات انجام داد.

شبکه سعودی العربیه نیز به این خبر پرداخت و با تکرار ادعاهای خصمانه و بی اساسش نوشت : موشک های ایران علیه سوریه؛ کشته شدن غیرنظامیان و اصابت موشک ها در شهرهای ایران.

بر اساس این گزارش رسانه های دیگری همانند روسیاالیوم، صدی البلد، ارم نیوز،فرانس ۲۴،النشره وغیره با انتشار ویدیو و یا تصاویری به جزئیات حمله انتقامی بامداد امروز(دوشنبه) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مقر عاملان حمله تروریستی اهواز پرداختند.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز (دوشنبه)در اطلاعیه ای از هدف قرار دادن مقر سرکردگان جنایت تروریستی اهواز در شرق فرات در کشور سوریه با ۶ فروند موشک بالستیک زمین به زمین در نخستین ساعات بامداد امروز(دوشنبه) توسط یگان موشکی نیروی هوافضای سپاه خبر داد و تاکید کرد: امنیت ملت ایران خط قرمز نیروهای مسلح بوده و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صیانت ازمیهن اسلامی و تامین امنیت و آرامش مردم عزیز از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و مشت آهنین خود را همچنان مهیای پاسخ قاطع و کوبنده به هر گونه شرارت و شیطنت دشمنان قرار خواهد داد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در پی انتقام موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تروریست‌ها در پاسخ به حادثه تروریستی اهواز اطلاعیه‌ای صادر  و ض ضمن تحسین اقدام مقتدرانه نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آمادگی خود را برای دفاع از کشور، نظام جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران و واکنش سریع و شدید به هرگونه تعدی دشمنان این مرز و بوم اعلام داشت.

انتهای پیام

لینک منبع