کد خبر : 169239
1400/5/4 15:40:08

قالیباف: مسکن امنیت روانی و اجتماعی جامعه را از بین برده است

رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم آغاز به کار پروژه طرح صنعتی سازی ساختمان وزارت دفاع گفت: امروزه با تورمی که رو به رشد است کسی که خانه ندارد دیگر نمی‌تواند صاحب خانه شود. اگر در کشور دچار مشکل هستیم به دلیل ضعف مدیریت و بی‌توجهی به فرهنگ ما می‌توانیم است.

http://modara.ir/wp-content/uploads/2021/02/d7918c69-e28d-49f1-9566-0baa22f3c9b1.jpeg
به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدباقر قالیباف در مراسم آغاز به کار پروژه طرح صنعتی سازی ساختمان وزارت دفاع اظهار کرد: در کارهایی که می‌شود گره‌ها را باز کرد  خودمان آن را تبدیل به مشکل می‌کنیم. ما در دوران دفاع مقدس هم با دو تفکر "ما می‌توانیم"  و تفکر بنی صدر که معتقد بود "ما نمی‌توانیم" مواجه بودیم. اگر در کشور دچار مشکل هستیم به دلیل ضعف مدیریت و بی‌توجهی به فرهنگ "ما می‌توانیم" است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به زلزله خیز بودن کشور گفت: باید در تکنولوژی ایمن سازی، سرعت سازی، کیفیت و قدرت انتقال ساختمان در کنار علم و تکنولوژی دنیا قرار بگیریم. باید طرح صنعتی سازی ساختمان را مردمی سازی کنیم.قالیباف افزود: در طرح جهش تولید و تامین مسکن مجلس، صندوق زمین و مسکن پیش بینی شده است تا در جایی که بیشترین بار به دوش ملت است، آن را دولت جبران کند. بحث مسکن امنیت روانی و اجتماعی جامعه را از بین برده است. امروزه با تورمی که رو به رشد است کسی که خانه ندارد دیگر نمی‌تواند صاحب خانه شود. یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت کشور مسئله مسکن است. منبع : ایسنا

پربازدید ترین ها
آخرین اخبار