علی علیپور: همه بازیکنان با جان و دل تلاش کردند
علی علیپور: همه بازیکنان با جان و دل تلاش کردند

مهاجم پرسپولیس می‌گوید بازیکنان تیمش با جان و دل برای موفقیت مقابل السد تلاش کردند. _سایت خبری مدآرا، علی علیپور بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: با شرایط خوبی پای به میدان گذاشتیم چرا که بازی رفت با با یک گل پیروز شده بودیم و این اتفاق برای ما خوب […]مهاجم پرسپولیس می‌گوید بازیکنان تیمش با جان و دل برای موفقیت مقابل السد تلاش کردند.

_سایت خبری مدآرا، علی علیپور بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: با شرایط خوبی پای به میدان گذاشتیم چرا که بازی رفت با با یک گل پیروز شده بودیم و این اتفاق برای ما خوب بود. با این وجود می‌دانستیم شرایط سخت است. 

او با بیان اینکه در طول بازی به دستورات کادرفنی عمل کردند، افزود: از حریف غفلت نکردیم و توانستیم به فینال صعود کنیم.

مهاجم پرسپولیس درباره عقب افتادن تیمش از السد و احتمال ناامیدی بازیکنان و هواداران یادآور شد: در بازی با الدحیل هم یک گل خوردیم اما در نیمه دوم جبران کردیم. شرایط سخت بود ولی بازیکنان به خودشان باور داشتند و صعود کردیم.

علیپور درباره قهرمانی تیمش در این تورنمنت، تاکید کرد: تا این جا همه بازیکنان همه با جان و دل تلاش کردند. برای فینال هم تلاش می کنیم تا خانواده ها و مردم را خوشحال کنیم.

او با ابراز ناراحتی از ماندن برخی از هواداران پشت درهای استادیوم گفت: هواداران در طول بازی خیلی ما را حمایت کردند. این برد را به آن‌ها تقدیم می‌کنم.

انتهای پیامSource link