رکورد ویژه محمد صلاح در لیورپول
رکورد ویژه محمد صلاح در لیورپول

ستاره مصری تیم لیورپول زودترین بازیکن تاریخ این تیم است که به رکورد ۵۰ گل زده برای قرمزها دست می یابد. _سایت خبری مدآرا و به نقل از دیلی میرور، لیورپول جشنواره گل به راه انداخت و با درخشش مثلث خط حمله اش با چهار گل ستاره سرخ را از پیش رو برداشت. محمد صلاح( […]ستاره مصری تیم لیورپول زودترین بازیکن تاریخ این تیم است که به رکورد ۵۰ گل زده برای قرمزها دست می یابد.

_سایت خبری مدآرا و به نقل از دیلی میرور، لیورپول جشنواره گل به راه انداخت و با درخشش مثلث خط حمله اش با چهار گل ستاره سرخ را از پیش رو برداشت. محمد صلاح( دو گل)، فیرمینیو و سادیو مانه گل های لیورپول را به ثمر رساندند.

ستاره مصری با گلزنی در این دیدار تعداد گلهایش را به عدد ۵۰ گل رساند. او این تعداد گل را در ۶۵ بازی برای تیمش به ثمر رسانده است.

او ۳۶ گل از این تعداد گل را در لیگ برتر به ثمر رسانده است. یک گل در جام حذفی و ۱۳ گل در لیگ قهرمانان آمار گل های محمد صلاح در تیم لیورپول بوده است.

پیشتر آلبرت استوبینس با رکورد ۵۰ گل در ۷۷ بازی سریع ترین بازیکن در تاریخ لیورپول است که به این تعداد گل برای تیمش رسیده است. راجر هانت و فرناندو تورس نیز در رده های دوم و سوم بودند.

لینک منبع