شادی نتانیاهو از تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا
شادی نتانیاهو از تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی که نشان از دیوانه بودن ترامپ داشت تصمیم رییس جمهور آمریکا در اعمال تحریم‌های ضد ایرانی، را شجاعانه و جسورانه خواند و مدعی شد که این اقدام به ثبات و امنیت می‌انجامد. _سایت خبری مدآرا به نقل از رویترز، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به اعمال تحریم‌های […]نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی که نشان از دیوانه بودن ترامپ داشت تصمیم رییس جمهور آمریکا در اعمال تحریم‌های ضد ایرانی، را شجاعانه و جسورانه خواند و مدعی شد که این اقدام به ثبات و امنیت می‌انجامد.

_سایت خبری مدآرا به نقل از رویترز، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به اعمال تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا گفت: امروز یک روز تاریخی است. من مجددا از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا بابت این تصمیم راسخ، بااهمیت و جسورانه تشکر می‌کنم.

وی در ادامه مدعی شد که این اقدام آمریکا می‌تواند به “ثبات، صبح و امنیت” کمک کند.

بیشتر بخوانید:  جلسه فوری هیئت دولت با رهبر انقلاب؛ از شایعه تا واقعیت

سفارت آمریکا در بیت المقدس نیز در توییتی تحریم‌هایی که مستقیما بر مردم ایران تاثیر می گذارد مدعی شد که تحریم‌های پنجم نوامبر مردم ایران را هدف قرار نداده است و مواد غذایی، دارویی و کالاهای بشردوستانه را هدف قرار نمی‌دهد.

پیش از این دادگاه لاهه اعلام کرده بود که تحریم‌های آمریکا ضد حقوق بشری است و واشنگتن باید دررفتار خود تجدید نظر و از هر گونه رفتاری که تنش دو کشور را افزایش دهد خودداری کند.

انتهای پیام

لینک منبع