چالوس بازگشایی شد
چالوس بازگشایی شد

رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا از بازگشایی محور کرج – چالوس خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گو با _سایت خبری مدآرا، با اشاره به مسدود شدن محور کرج – چالوس در شب گذشته به علت کولاک گفت: ساعت ۸:۳۰ صبح امروز این محور بازگشایی شد و به مسافرین توصیه می‌شود […]رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا از بازگشایی محور کرج – چالوس خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گو با _سایت خبری مدآرا، با اشاره به مسدود شدن محور کرج – چالوس در شب گذشته به علت کولاک گفت: ساعت ۸:۳۰ صبح امروز این محور بازگشایی شد و به مسافرین توصیه می‌شود قبل از آغاز سفر حتما تجهیزات زمستانی را به همراه خود داشته باشند.

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی در دیگر محورهای مواصلاتی نیز گفت:‌ ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده‌های پیست آبعلی،  امامزاده هاشم و سه راهی چلاو سنگین و طول محور نیمه سنگین است.  همچنین در مسیر جنوب به شمال محور کرج – چالوس محدوده‌های گرماب، نساء و گچسر و مسیر جنوب به شمال محور منجیل – رودبار ترافیک سنگین و ترافیک در باند شمالی آزادراه تهران – کرج محدوده پل کلاک تا پل فردیس و باند شمالی آزادراه کرج – قزوین محدوده پل فردیس تا مهر ویلا نیمه سنگین است.

سرهنگ رحمانی با اشاره به وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی نیز گفت:‌ هم اکنون در اکثر محورهای استان‌ کردستان و همدان شاهد بارش باران و در محورهای شاهین دژ – تکاب در استان آذربایجان غربی و اسالم به خلخال در اردبیل شاهد بارش برف هستیم.

وی در ادامه به رانندگان توصیه کرد که حتما با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و قبل از آغاز سفر از وضعیت راه مطلع شوند.

انتهای پیام

لینک منبع