تجمع نمایندگان خوزستان در صحن علنی مجلس
تجمع نمایندگان خوزستان در صحن علنی مجلس

نمایندگان استان خوزستان در اعتراض به وضعیت بحرانی آب در جنوب کشور همزمان با حضور دکتر حسن روحانی در نشست علنی، در گوشه ای از صحن مجلس تجمع کردند. به گزارش سایت خبری مدآرا : همزمان با حضور حسن روحانی رئیس جمهور در نشست علنی امروز (سه شنبه ۴ دی ماه) مجلس شورای اسلامی برای ارائه لایحه بودجه […]

نمایندگان استان خوزستان در اعتراض به وضعیت بحرانی آب در جنوب کشور همزمان با حضور دکتر حسن روحانی در نشست علنی، در گوشه ای از صحن مجلس تجمع کردند.


به گزارش سایت خبری مدآرا همزمان با حضور حسن روحانی رئیس جمهور در نشست علنی امروز (سه شنبه ۴ دی ماه) مجلس شورای اسلامی برای ارائه لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور، جمعی از نمایندگان استان خوزستان در اعتراض به وضعیت بحرانی آب در این استان و عدم رسیدگی دولت برای حل این معضل در مجاورت جایگاه هیات رئیسه مجلس تجمع کردند.

بیشتر بخوانید:  معاون اول رییس جمهور: قدردان مردم، مراجع تقلید و دولت عراق هستیم

براساس این گزارش نمایندگان تجمع کننده حتی همزمان با سخنرانی رئیس جمهور در پشت تریبون مجلس، حاضر نشدند که در صندلی های خود بنشینند، که در ادامه با پادرمیانی برخی از اعضای هیات رئیسه و نمایندگان، برخی از نمایندگان معترض به تجمع خود پایان داده و در صندلی های خود حاضر شدند.