رونمایی از یک شغل جدید/ ایستادن در صف گوشت برای رستوران‌ها
رونمایی از یک شغل جدید/ ایستادن در صف گوشت برای رستوران‌ها

قوه قضاییه دادستان کرج با اشاره به مشکلاتی که اخیراً در تأمین گوشت و مرغ به وجود آمده است، گفت:برخی برای تأمین گوشت رستوران‌داران و مراکز طبخ غذا در صف می‌ایستند. به گزارش سایت خبری مدآرا: حاجی‌رضا شاکرمی اظهار کرد: متأسفانه در حال حاضر با مشکلاتی در تأمین گوشت و مرغ مورد نیاز شهروندان مواجه هستیم […]

قوه قضاییه دادستان کرج با اشاره به مشکلاتی که اخیراً در تأمین گوشت و مرغ به وجود آمده است، گفت:برخی برای تأمین گوشت رستوران‌داران و مراکز طبخ غذا در صف می‌ایستند.


به گزارش سایت خبری مدآرا: حاجی‌رضا شاکرمی اظهار کرد: متأسفانه در حال حاضر با مشکلاتی در تأمین گوشت و مرغ مورد نیاز شهروندان مواجه هستیم که این مشکلات را انعکاس داده‌ایم.

وی ادامه داد: با توجه به تفاوت قیمت گوشت گرم و منجمد، مردم برای خرید ارزان‌تر به میادین مراجعه می‌کنند که همین امر باعث ایجاد صفوق طولانی در برخی مناطق شد است.

این مسئول خاطر نشان کرد: بدون شک اگر این تفاوت قیمت‌ها وجود نداشت شاهد ایجاد این صف‌های طولانی نبودیم.

دادستان کرج توضیح داد: جالب اینجاست در چنین شرایطی برخی در صف گوشت می‌ایستند تا برای رستوران داران و مراکز طبخ غذا گوشت ارزان تهیه ‌کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: باید نظارت بر روند توزیع گوشت و مرغ در استان افزایش یابد و روند توزیع این اقلام با نظم بیشتری صورت بگیرد.

وی گفت: البته این کار ساده نیست چون افرادی که در صف قرار می‌گیرند اعلام می‌کنند که نیاز به گوشت دارند و ما نمی‌توانیم به آنها بگوییم که شما به گوشت نیاز ندارید.

شاکرمی ابراز کرد: برای حل ریشه‌ای این مساله باید قیمت‌ها به هم نزدیک شود تا از این طریق در صف ایستادن و فروش گوشت در جای دیگر برای افراد سودی نداشته باشد./ایسنا