همایش بین المللی تحولات حقوق کیفری در کشورهای اسلامی برگزار می شود
همایش بین المللی تحولات حقوق کیفری در کشورهای اسلامی برگزار می شود

همایش بین المللی تحولات حقوق کیفری در کشورهای اسلامی ، هفته دوم اسفند ماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. به گزارش سایت خبری مدآرا:بنابر اعلام مؤسسه علوم جنایی و جرمشناسی دانشگاه تهران، همایش دو روزه‌ی تحولات حقوق کیفری در کشورهای اسلامی: تعامل شرع و حقوق در روزهای ۱۴ و ۱۵ اسفند ماه سال جاری با حضور […]

همایش بین المللی تحولات حقوق کیفری در کشورهای اسلامی ، هفته دوم اسفند ماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.


به گزارش سایت خبری مدآرا:بنابر اعلام مؤسسه علوم جنایی و جرمشناسی دانشگاه تهران، همایش دو روزه‌ی تحولات حقوق کیفری در کشورهای اسلامی: تعامل شرع و حقوق در روزهای ۱۴ و ۱۵ اسفند ماه سال جاری با حضور جمعی از استادان و پژوهشگران فقه، حقوق و علوم سیاسی از سراسر کشور برگزارخواهدشد. به گفته دبیر علمی همایش، دکتر فیروز محمودی جانکی، در این همایش چهره‌های شاخصی چون آیت الله موسوی بجنوری، دکتر محمد راسخ و دکتر داوود فیرحی در بخش‌های مختلف سخنرانی خواهندداشت. همچنین شماری از پژوهشگران تراز اول بین المللی از کشورهای مختلفی چون آلمان آمریکا، اندونزی، پاکستان و … در این همایش حضور خواهندداشت که از آن میان، می‌توان به پروفسور پاول رابینسون (عضو کمیته حقوق آکادمی ملی علوم آمریکا) و پروفسور سیلویا تلنباخ از مؤسسه ماکس پلانک آلمان اشاره نمود.

علاقمندان به مباحث حوزه فقه و حقوق می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر و شرکت در همایش به نشانی اینترنتی ccm.ut.ac.ir مراجعه نمایند.