بهروز نعمتی: آقای روحانی جلوی افزایش قیمت بنزین را بگیرید
بهروز نعمتی: آقای روحانی جلوی افزایش قیمت بنزین را بگیرید

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از رئیس‌جمهوری خواست جلوی افزایش قیمت بنزین را بگیرد چرا که به عقیده او مردم طاقت افزایش دوباره قیمت بنزین‌ها را ندارند. به گزارش سایت خبری مدآرا، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از رئیس‌جمهوری خواست جلوی افزایش قیمت بنزین را بگیرد چرا که به عقیده او مردم طاقت افزایش […]

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از رئیس‌جمهوری خواست جلوی افزایش قیمت بنزین را بگیرد چرا که به عقیده او مردم طاقت افزایش دوباره قیمت بنزین‌ها را ندارند.


به گزارش سایت خبری مدآرا، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از رئیس‌جمهوری خواست جلوی افزایش قیمت بنزین را بگیرد چرا که به عقیده او مردم طاقت افزایش دوباره قیمت بنزین‌ها را ندارند.

بهروز نعمتی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر با انتقاد از اخبارهای منتشر شده درباره افزایش قیمت بنزین نوشت:

با هرکسی درمورد افزایش قیمت بنزین صحبت کردم گفت تصمیم سران نظامه، آقای روحانی اگر شما هم به سران نظام ارجاع نمی‌دهید، جلوی این تصمیم را بگیرید.

با توجه به اینکه کمیسیون تخصصی مجلس را هم در جریان نگذاشتید، از این تصمیم اشتباه بر گردید، مردم طاقت افزایش قیمت‌ها را ندارند.