مجلس میهمان قوه قضاییه می‌شود
مجلس میهمان قوه قضاییه می‌شود

سخنگوی هیات رییسه مجلس از برگزاری نشست قوای مقننه و قضاییه خبر داد و گفت: این نشست٢٢اردیبهشت برگزارمی شود، همچنین سردار سلامی در مهمان جلسه علنی صبح یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه مجلس است. به گزارش سایت خبری مدآرا، بهروز نعمتی از برگزاری نشست مشترک قوای مقننه و قضائیه خبر داد و گفت: این نشست عصر روز یکشنبه […]

سخنگوی هیات رییسه مجلس از برگزاری نشست قوای مقننه و قضاییه خبر داد و گفت: این نشست٢٢اردیبهشت برگزارمی شود، همچنین سردار سلامی در مهمان جلسه علنی صبح یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه مجلس است.


به گزارش سایت خبری مدآرا، بهروز نعمتی از برگزاری نشست مشترک قوای مقننه و قضائیه خبر داد و گفت: این نشست عصر روز یکشنبه ٢٢ اردیبهشت ماه در محل حوزه ریاست قوه قضائیه برگزار می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این نشست با توجه به انتصاب حجت السلام ریسی به عنوان رییس جدید قوه قضاییه برگزار می شود.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: یکشنبه صبح نیز سردار سلامی مهمان جلسه علنی صحن مجلس است، این دعوت نیز به دنبال انتصاب ایشان به عنوان فرمانده جدید سپاه پاسداران و در راستای حمایت مجلس از سپاه پاسداران انقلاب فرهنگی صورت گرفته است./خانه ملت