آیا سردار آزمون در زنیت می ماند؟
آیا سردار آزمون در زنیت می ماند؟

درخشش سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان در لیگ روسیه چشمگیر بود. به گزارش سایت خبری مدآرا،  او که پس از یک ناکامی بزرگ در جام ملت های آسیا، دوباره به روبین کازان برگشته بود، در اقدامی جالب توجه، رای باشگاه زنیت روسیه شد و برای اولین بار طی سال هایی که از فوتبال کشورمان دور […]

درخشش سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان در لیگ روسیه چشمگیر بود.


به گزارش سایت خبری مدآرا،  او که پس از یک ناکامی بزرگ در جام ملت های آسیا، دوباره به روبین کازان برگشته بود، در اقدامی جالب توجه، رای باشگاه زنیت روسیه شد و برای اولین بار طی سال هایی که از فوتبال کشورمان دور است، شاگرد مربی دیگری به جز قربان بردیف شد. این انتخاب به سردار کمک کرد تا پیشرفت قابل ملاحظه ای را تجربه کند و برای کسب عنوان آقای گلی لیگ روسیه بجنگد. جنگی که اگر یک هفته زودتر شروع می شد، برنده آن بود. با این حال و با وجودی که آزمون تنها یک نیم فصل برای زنیت بازی کرد ولی توانست جای خود را در دل هواداران این باشگاه قدرتمند و سرشناس روسی باز کند و در دسته محبوب ترین ها و موثرترین بازیکنان این تیم قرار بگیرد. در پایان فصل، بار دیگر بحث هایی در خصوص جدایی سردار آزمون از زنیت و رسیدن به لیگ های معتبر اروپایی به گوش رسید و باز هم پای تیم های سرشناسی از انگلیس و اسپانیا به میان آمد ولی در این فصل هم قرار نیست سردار از لیگ روسیه خارج شود.

یکی از دوستان صمیمی سردار در این مورد گفت: «او در لیگ روسیه به خوبی جا افتاده و توانسته به یکی از بهترین بازیکنان خارجی در این کشور تبدیل شود. حالا هم پیراهن بهترین باشگاه روسیه را به تن می کند و برای اولین بار همراه با این تیم، قهرمان لیگ این کشور شد. از سوی دیگر، پیشنهاد سایر باشگاه های اروپایی به سردار، چندان قابل توجه نیست و تا جایی که من می دانم، او در فصل بعدی هم در زنیت می ماند مگر اینکه شاهد اتفاقات دیگری باشیم و مثلا در همین فصل نقل و انتقالات، پیشنهادی وسوسه انگیز به او داده شود.»