محمد علی نجفی به زندان اوین منتقل شد/ راز شلوارک آبی رنگ مردانه در صحنه قتل میترا استاد! چه بود؟
محمد علی نجفی به زندان اوین منتقل شد/ راز شلوارک آبی رنگ مردانه در صحنه قتل میترا استاد! چه بود؟

نجفی بعد از پایان تحقیقات آن هم در کمتر از ۷ روز از بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران به زندان اوین انتقال داده شد. این درحالی است که وکیل ایشان ادعا کرده بود تحقیقات هنوز ادامه دارد و کیفرخواست صادر نشده است. به گزارش سایت خبری مدآرا، روز هفتم خردادماه میترا استاد در برج آرمیتا با گلوله […]

نجفی بعد از پایان تحقیقات آن هم در کمتر از ۷ روز از بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران به زندان اوین انتقال داده شد. این درحالی است که وکیل ایشان ادعا کرده بود تحقیقات هنوز ادامه دارد و کیفرخواست صادر نشده است.


به گزارش سایت خبری مدآرا، روز هفتم خردادماه میترا استاد در برج آرمیتا با گلوله نجفی کشته شد و خیلی زود شهردار سابق تهران خودش را تسلیم پلیس کرده و قتل با جزیاتش را به گردن گرفت.

همان شبانه از نجفی تست الکل در پزشکی قانونی گرفته شد و بعد روز جمعه بازسازی صحنه قتل صورت گرفت و حالا گفته می شود تحقیقات تمام شده است و نجفی آماده محاکمه است.

دادستان تهران از صدور کیفرخواست محمدعلی نجفی خبر داد.علی القاصی‌مهر دادستان تهران از صدور کیفرخواست محمدعلی نجفی خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تکمیل تحقیقات در پرونده اتهامی آقای محمدعلی نجفی دایر بر الف- قتل عمد خانم میترا استاد ب- حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز ج- ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیر فوتی) که با تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص نامبرده، پرونده با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه کیفری ارسال شد.

علی القاصی مهر افزود: پرونده مطروحه از جهت قانونی یک پرونده قتل خانوادگی محسوب می­‌شود که متأسفانه نظایر آن در طول سال اتفاق می‌­افتد؛ لذا متذکر می­‌شوم در خصوص این قبیل پرونده‌­ها از اظهارنظرهای حاشیه ساز و غیر کارشناسی خودداری شود.

گفتنی است روزهای نخست در ماجرای قتل میترا استاد گفته شده بود که دکتر نجفی پای خودش در ماجرای تیراندازی زخمی شده بود اما واقعیت داستان دیگری دارد. نجفی صبح روز سه شنبه ۷ خرداد ماه سال جاری بعد از اینکه پسر میترا استاد از خانه خارج شد در ادامه درگیری های شب قبل به سراغ میترا استاد رفت و در یک سناریوی خونین با شلیک ۲ گلوله به بالای قلب و دست چپ زن دومش دست به جنایت زد.

بیشتر بخوانید:  ختم رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد اعلام شد | در آخرین جلسه دادگاه نجفی چه گذشت؟+ مشروح کامل

شهردار سابق تهران در ادامه با نوشتن یک نامه ۶ صفحه ای با راننده اش تماس گرفت و از او خواست تا پشت در خانه میترا بیاید.

راننده محمد علی نجفی وقتی پشت در واحد ۲۷۰۱ برج آرمیتا قرار گرفت که در این صحنه شهردار سابق تهران با شلوار آبی رنگ روی آن خون ریخته شده بود به جلوی واحد آمد و یک نامه و ۳ کیف اسناد و مدارک را در اختیار راننده اش قرار داد و از او خواست تا آنها را به خانه دخترش در خیابان ولنجک منتقل کند.

راننده شهردار سابق تهران با توجه به خونی بودن شلوارک آبی رنگ محمد علی نجفی ابتدا پس از افشای راز این جنایت عنوان کرده بود که پای چپ دکتر زخمی شده است که در رسانه ها اعلام شد که یک گلوله کمانه کرده و پای شهردار سابق تهران را خراشیده و یک زخمی سطحی ایجاد کرده است درحالیکه پای نجفی اصلا زخمی نشده بود و خون آلود بودن آن ناشی از پاشیدن خون میترا روی شلوارک دکتر نجفی بوده است./ رکنا