فلاحت پیشه فعلا حرفی از انصراف نزده است/ بروجردی هم هنوز تصمیم قطعی نگرفته!
فلاحت پیشه فعلا حرفی از انصراف نزده است/ بروجردی هم هنوز تصمیم قطعی نگرفته!

فلاحت پیشه از کنار رفتنش صحبتی نکرده است البته منشا این حرف و حدیث‌ها بحث‌هایی است که در فراکسیون امید میان فلاحت پیشه و کواکبیان وجود دارد. اینکه اقای کواکبیان می‌آید یا خیر موضوعی است که در آنجا وجود دارد اما قطعیتی ندارد. به گزارش سایت خبری مدآرا، محمدجواد جمالی نوبندگانی دبیر اول کمیسیون امنیت می‌گوید […]

فلاحت پیشه از کنار رفتنش صحبتی نکرده است البته منشا این حرف و حدیث‌ها بحث‌هایی است که در فراکسیون امید میان فلاحت پیشه و کواکبیان وجود دارد. اینکه اقای کواکبیان می‌آید یا خیر موضوعی است که در آنجا وجود دارد اما قطعیتی ندارد.


به گزارش سایت خبری مدآرا، محمدجواد جمالی نوبندگانی دبیر اول کمیسیون امنیت می‌گوید به دلیل مناسبات فراکسیونی نوع رقابت در میدان کمیسیون امنیت دقایق آخر مشخص می‌کند. او اضافه کرد: دیروز انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت یک هفته به تعویق افتاد که گمانه زنی هایی در این میان وجود دارد.

او درباره انصراف فلاحت پیشه نیز گفت: فلاحت پیشه از کنار رفتنش صحبتی نکرده است البته منشا این حرف و حدیث‌ها بحث‌هایی است که در فراکسیون امید میان فلاحت پیشه و کواکبیان وجود دارد. اینکه اقای کواکبیان می‌آید یا خیر موضوعی است که در آنجا وجود دارد اما قطعیتی ندارد.

جمالی می‌گوید: تا دیروز که من با فلاحت‌چیشه صحبت کردم چیزی درباره انصراف نگفت.

او درباره کاندیداتوری بروجردی برای ریاست نیز می‌گوید: بروجردی هنوز تصمیم قطعی نگرفته است  و این تصمیم به نظرم بستگی به شرایطی دارد که وجود دارد.

او ادامه می‌دهد: کمیسیون امنیت به دلیل اینکه هم اصولگرایان و هم اصلاح طلبان و مستقلین به یک اندازه هستند معمولا در دقایق اخر است که همه‌چیز مشخص می‌شود تا آخرین لحظات افراد نگاه می‌کنند ببینند چه کسی کاندیدا می‌شود و چه کسی نمی‌شود؛ موضوعی که سال گذشته هم اتفاق افتاد و تا دقایق آخر نمایندگان می‌گفتند می‌آییم تا کسی انصراف می‌داد یا دیگری می‌آمد او هم نظرش تغییر می‌کرد.

جمالی درباره حضور ذالنوری نیز می‌گوید: ذالنور که تا دیروز می‌گفت من حتما می‌آیم اما آقای بروجردی هنوز تصمیم قطعی نگرفته بود و به نظر می‌رسید منتظر این است که ببیند چه کسی در انتخابات شرکت می‌کند.

او در پاسخ به این سوال که این حرف یعنی اگر فلاحت پیشه کاندیدا نشود ممکن است در انتخابات هیات رئیسه شرکت کند گفت: اینچنین به نظر می‌رسد./خبرآنلاین