واکنش شبکه های اجتماعی به قتل میترا استاد همسر شهردار سابق تهران
واکنش شبکه های اجتماعی به قتل میترا استاد همسر شهردار سابق تهران

قتل همسر محمدعلی نجفی در روزهای اخیر به رویدادی رسانه‌ای تبدیل شد. سه مجموعه دیتاک، اخبار رسمی و اینفوگرام در حوزه‌های تحلیل رسانه، تولید محتوای بصری و توزیع محتوا به بررسی تحلیل افکار عمومی در شبکه‌های اجتماعی پیرو این رخداد پرداختند و آن را در قالب یک E-book به اشتراک گذاشتند. به گزارش سایت خبری مدآرا، روزانه […]

قتل همسر محمدعلی نجفی در روزهای اخیر به رویدادی رسانه‌ای تبدیل شد. سه مجموعه دیتاک، اخبار رسمی و اینفوگرام در حوزه‌های تحلیل رسانه، تولید محتوای بصری و توزیع محتوا به بررسی تحلیل افکار عمومی در شبکه‌های اجتماعی پیرو این رخداد پرداختند و آن را در قالب یک E-book به اشتراک گذاشتند.


به گزارش سایت خبری مدآرا، روزانه رویدادهای مختلفی مورد توجه عمومی قرار گرفته و در صدر اخبار شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند. قتل میترا استاد، همسر شهردار سابق تهران، محمدعلی نجفی از جمله رویدادهای اخیر است که بازخورد رسانه‌ای ویژه‌ای در سطح رسانه‌های اجتماعی داشته است.

این گزارش به همت سه مجموعه دیتاک، به عنوان گردآورنده و تحلیل گر داده ها، اینفوگرام به عنوان ارائه دهنده خروجی های تحلیلی و اخبار رسمی به عنوان بازوی رسانه ای و انتشاردهنده محتوا آماده شده است.

این تحلیل نشان می‌دهد این اتفاق، آنچنان که به نظر می‌رسد، افکار عمومی را به خود مشغول نکرده است!

در این بررسی و تحلیل که طی ۵ فصل آماده شده است، ابتدا قتل میترا استاد، همسر محمدعلی نجفی با رخدادهایی نظیر درگیری نماینده سراوان در گمرک و استعفا و بازگشت محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه از نظر برد رسانه‌ای مقایسه شده است و سپس رویکردهای عمومی به این موضوع از دید چهره‌های شاخص نظیر علی مطهری، غلامحسین کرباسچی و محمد سرافراز گزارش شده است.

علاقه‌مندان برای دریافت فایل می توانند از اینجا دانلود کنند