خبرگزاری فارس علیه بیژن زنگنه/ دور زدن تحریم‌ها سرباز سودمند می‌خواهد نه ژنرال زیان‌ده
خبرگزاری فارس علیه بیژن زنگنه/ دور زدن تحریم‌ها سرباز سودمند می‌خواهد نه ژنرال زیان‌ده

خبرگزاری فارس از مخالفان زنگنه در وزارت نفت نوشت: با این همه خسارت مشخص نیست چرا زنگنه باز هم ژست قهرمان و طلبکار می گیرد؟ به گزارش سایت خبری مدآرا، خبرگزاری فارس همسو با برخی رسانه های اصولگرا در پی تلاش چند ماه و سال گذشته در تازه ترین گزارش خود علیه بیژن زنگنه و عدم موفقیت […]

خبرگزاری فارس از مخالفان زنگنه در وزارت نفت نوشت: با این همه خسارت مشخص نیست چرا زنگنه باز هم ژست قهرمان و طلبکار می گیرد؟


به گزارش سایت خبری مدآرا، خبرگزاری فارس همسو با برخی رسانه های اصولگرا در پی تلاش چند ماه و سال گذشته در تازه ترین گزارش خود علیه بیژن زنگنه و عدم موفقیت او برای دور زدن تحریم ها نوشت: بیژن نامدار زنگنه به جهت سابقه طولانی در مدیریت کلان اجرایی و بیش از ۲۸ سال حضور در وزارتخانه‌های دولت‌های مختلف ایران به «شیخ الوزراء» مشهور است هر چند که برخی‌ سیاسیون او را ژنرال دولت می‌دانند اما زوایای پیدا و پنهانی هم در وزارت نفت دارد.

بیشتر بخوانید:  تصمیمی برای سهمیه‌بندی و دو نرخی کردن قیمت بنزین نداریم

خسارت تیم مدیریتی زنگنه در قرارداد کرسنت، جریمه ۱۴ میلیارد دلاری بود. موضوع خسارت‌بار این تیم، صدور رایگان گاز به ترکیه در اثر محکومیت در دادگاه و نمونه بعدی مدیریت غرب‌محور آنها، واگذاری اطلاعات سرّی پارس جنوبی به شرکت توتال بود. همچنین عدم توجه به صنایع داخلی هم انتقادات زیادی را متوجه زنگنه و تیم وی کرده است. با این همه خسارت مشخص نیست چرا زنگنه باز هم ژست قهرمان و طلبکار می گیرد؟

گفتنی است زنگنه هفته قبل در یک گفت و گوی مفصل با خبرگزاری خانه ملت به بسیاری از پرسش هایی که اصولگرایان به زبان اتهام، مطرح کرده بودند پاسه داده بود.