قاسم میرزایی نیکو: جمع آوری امضا در اعتراض به حکم محمدرضا خاتمی در حال انجام است/ بعید می دانم آقای عارف مخالفت کند/ آقای تابش در حال جمع آوری امضاء است
قاسم میرزایی نیکو: جمع آوری امضا در اعتراض به حکم محمدرضا خاتمی در حال انجام است/ بعید می دانم آقای عارف مخالفت کند/ آقای تابش در حال جمع آوری امضاء است

«ارسال نامه متوقف شد» این خبری بود که پیش از شروع جلسه علنی نوبت بعدازظهر از لابی مجلس به گوش می‌رسید. قاسم میرزایی نیکو در رابطه با مخالفت محمدرضا عارف با جمع آوری امضا برای ارسال نامه اعتراضی به وزیر دادگستری در رابطه با حکم محمدرضا خاتمی به خبرنگار پارلمانی سایت خبری مدآرا گفت: نامه اعتراض به […]

«ارسال نامه متوقف شد» این خبری بود که پیش از شروع جلسه علنی نوبت بعدازظهر از لابی مجلس به گوش می‌رسید.


قاسم میرزایی نیکو در رابطه با مخالفت محمدرضا عارف با جمع آوری امضا برای ارسال نامه اعتراضی به وزیر دادگستری در رابطه با حکم محمدرضا خاتمی به خبرنگار پارلمانی سایت خبری مدآرا گفت: نامه اعتراض به حکم محمد رضا خاتمی توسط محمد رضا تابش نایب رئیس فراکسیون امید در حال انجام است.

وی با اشاره به برخی اخبار منتشر شده مبنی بر مخالفت رئیس فراکسیون امید با این اقدام گفت: بعید می دانم این گونه باشد و آقای تابش در حال جمع آوری امضاء از نمایندگان است.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس افوزد: پیشنهادات زیادی در این زمینه وجود دارد و قرار است این موضوع در شورای مرکزی فراکسیون بررسی شود.

بیشتر بخوانید:  اگر قرار باشدبا شرکت در انتخابات هیچ چیزی تغییر نکند، چرا باید رای بدهیم؟/ ممکن است اگر ملت بخواهند، انتخابات را تحریم کنیم!

به گزارش سایت خبری مدآرا، «ارسال نامه متوقف شد» این خبری بود که پیش از شروع جلسه علنی نوبت بعدازظهر از لابی مجلس به گوش می‌رسید. برخی نمایندگان عضو فراکسیون امید درباره چند و چون این توقف می‌گفتند. وقتی بحث درباره ارسال نامه و تذکر مطرح شد محمدرضا عارف اعلام کرد با کلیت نوشتن نامه مخالف است و این موضوع را به صلاح نمی‌داند برای همین با اینکه تعداد قابل توجهی از نمایندگان مجلس و عضو فراکسیون این را امضا کرده بودند با این اعلام نظر پیگیری نامه از دستور کار فراکسیون خارج شد. آنطور که برخی شنیده‌ها حکایت دارد محمدرضا عارف حتی حاضر به امضای این نامه نشده است.