فریدون احمدی و محمد عزیزی دو نماینده بازداشت شده در جلسه علنی امروز مجلس شرکت کردند
فریدون احمدی و محمد عزیزی دو نماینده بازداشت شده در جلسه علنی امروز مجلس شرکت کردند

محمد عزیزی و فریدون احمدی دو نماینده مجلس که روز گذشته از زندان اوین آزاد شده بودند در جلسه علنی امروز صبح مجلس حضور پیدا کرده و توضیحاتی را به همکاران خود ارائه دادند. به گزارش سایت خبری مدآرا،جلسه علنی امروز سوم شهریور مجلس شورای اسلامی در حالی فعالیت خود را آغاز کرد که دو نماینده […]

محمد عزیزی و فریدون احمدی دو نماینده مجلس که روز گذشته از زندان اوین آزاد شده بودند در جلسه علنی امروز صبح مجلس حضور پیدا کرده و توضیحاتی را به همکاران خود ارائه دادند.


به گزارش سایت خبری مدآرا،جلسه علنی امروز سوم شهریور مجلس شورای اسلامی در حالی فعالیت خود را آغاز کرد که دو نماینده بازداشتی که روز گذشته از زندان اوین آزاد شده بودند در جلسه حضور پیدا کردند.

فریدون احمدی عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس یکی از نمایندگان بازداشتی بود که در قسمت شرقی پارلمان گعده‌ای با همکاران خود گرفته بود و توضیحاتی را به حاتمیان، علی ساری،‌ صدیف بدری، می‌داد؛ ضمن اینکه محمد جمالی‌نوبندگانی سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان نیز در این جمع حضور داشت.

محمد عزیزی دیگر نماینده بازداشتی مجلس هم در قسمت غربی پارلمان گفت‌وگویی با حجت‌آلاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان داشت.