دبیرکل حزب موتلفه: نمایندگان را به گونه‌ای انتخاب کنیم که به نظرات رهبری نزدیک باشند/ در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ باید شخصی که خط رجایی و لاجوردی را در پیش گرفته را انتخاب کنیم
دبیرکل حزب موتلفه: نمایندگان را به گونه‌ای انتخاب کنیم که به نظرات رهبری نزدیک باشند/ در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ باید شخصی که خط رجایی و لاجوردی را در پیش گرفته را انتخاب کنیم

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید مجلسی متناسب با گام دوم باشد، گفت: برخی نمایندگان مجلس با زد و بندهای بزرگ، پول‌های کلان به جیب می‌زنند. به گزارش سایت خبری مدآرا، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی طی مراسمی که صبح امروز(دوشنبه) به‌مناسبت روز بسیج اصناف در مسجد امام خمینی (ره) […]

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید مجلسی متناسب با گام دوم باشد، گفت: برخی نمایندگان مجلس با زد و بندهای بزرگ، پول‌های کلان به جیب می‌زنند.


به گزارش سایت خبری مدآرا، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی طی مراسمی که صبح امروز(دوشنبه) به‌مناسبت روز بسیج اصناف در مسجد امام خمینی (ره) بازار تهران برگزار شد، اظهار داشت: روزی بنی‌صدر با فریب مردم به ریاست جمهوری رسید و پس از خیانت‌هایی که کرد، مردم تحت لوای ولایت فقیه جواب او را دادند.

وی ادامه داد: ما موظفیم که به دولت‌هایی که روی کار هستند کمک کنیم و با نقد سازنده خود، به رشد جمهوری اسلامی کمک کنیم. نقد و انتقاد به غیر از تخریب و تضعیف و یک امر سازنده برای هرکسی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: امسال انتخابات مجلس را داریم که با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) منتشر شد، باید نمایندگان را به گونه‌ای انتخاب کنیم که این بیانیه و به نظرات رهبری نزدیک باشد.

بادامچیان با تاکید بر اینکه تمام پیروزی‌های به دست آمده متعلق به کسانی است که پای انقلاب ایستاده‌اند و این ملت قهرمان است و مال بسیجی است که در جبهه همه جانبه مجاهدت کردند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی متعلق به کسانی است که به ارزشهای الهی و اسلامی عشق ورزیدند و خودشان را فدا کردند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با طرح این سوال که مجلس یازدهم چگونه مجلسی باید باشد که به گام دوم انقلاب برسد خاطرنشان کرد: بازارهای اسلامی ما رژیم شاه را درهم شکست و به قول امام بازوی ستبر انقلاب اسلامی بود و در طول ۴۰ سال گام اول تمام توطئه‌ای ملی گراها و استکبار و نقشه ها و فشارهای اقتصادی و تحریم های اقتصادی و سیاست های غلط دولت هایی که نمی‌دانستند چگونه از نیروی بازار ما استفاده کنند و به جای همراهی با بازار اسلامی به چشم چپ‌گرا یا راست‌گرا یا کمونیست و سوسیالیست نگاه کردند و نتوانستند بهره‌مند شوند.

بادامچیان با اشاره به اینکه بازار بسیاری از سیاست‌های دولت‌ها را قبول نداشت و الان هم ندارد ولی بازوی سه تبر خود را بر علیه سیاست‌های غلط دولت‌ها به کار نگرفت، تصریح کرد: بازار اسلامی ما تابع ولایت است و کسانی مثل آن آقایی که گفت برای من بیش از امام است و فرد دیگری که گفت برای من بیشتر از آقا است، اشتباه نکنند چون این ملت تابع ولایت و رهبری است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه کسی با شاه مذاکره نمی‌کرد بلکه دستورات شان را به عهده دیکته می‌کردند تصریح کرد: فردوست در خاطراتش می‌گوید که هر پنج روز یکبار سفیر آمریکا دفترچه‌ای را به شاه تحویل می‌داد که شاه باید طبق آن عمل می‌کرد و به یک معنا یک نوکر خار و ذلیل بود.

وی با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم که قرار است گام دوم را اداره کند باید مجلسی متناسب با گام دوم باشد و روز به روز به اقتدار و پیشرفت کشور بیافزاید و عزت اسلام را به رخ جهانیان بکشد و مقتدرانه در مقابل دشمنان بایستد، گفت: وقتی امروز، قدرت کشور و نیروهای اسلامی را در لبنان و یمن و کشورهای دیگر مشاهده می‌کنیم و عربستان ‌سعودی غیر مستقیم برای ایرانی‌‌ها به منظور حل مسئله یمن پیغام می‌فرستد و پهپاد آمریکایی را در خلیج فارس می‌زند، یعنی اقتداری که با همراهی نیروهای انقلابی و مخلص در چهل سال گذشته انقلاب اسلامی به دست آمده است.

ویدبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه امروز تفکر اصلاح‌طلبی و لیبرالی و تفکراتی که با خط رهبری فاصله دارند، راه به جایی نخواهند برد، خاطرنشان کرد: تنها در سایه بینش و تفکر اسلامی مشکلات کشور حل خواهد شد و باید کاری کنیم که چنین تفکر و بینشی در جامعه حاکم شود و مجلس را به این سمت و سو سوق بدهیم.

بادامچیان افزود: امروز نیاز به اتحاد در بین نیروهای انقلابی داریم که از ضروریات تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با انتقاد از رفتار برخی نمایندگان مجلس تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که برخی نمایندگان مجلس با زد و بندهای بزرگ، پول‌های کلان به جیب می‌زنند و فسادهای آن‌چنانی انجام می‌دهند؛ این نمایندگان هرگز به درد مردم رسیدگی نخواهند کرد و تنها به فکر پرکردن جیب خود هستند.

وی ضمن اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بیان داشت: سال‌های آینده انتخابات ریاست جمهوری را در پیش خواهیم داشت که باید هوشیارانه، افرادی که خط رجایی و لاجوردی را در پیش گرفتند را انتخاب کنیم.

بادامچیان ادامه داد: هرگاه توانستیم با هوشیاری و بصیرت، فرهنگ ولایی و اسلامی را در جامعه پیاده کنیم به بیانیه گام دوم نزدیک خواهیم شد و زمینه‌های رشد را فراهم خواهیم کرد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان تاکید کرد: هرگاه دولت و مجلس ولایی بر سرکار باشد، سایر بخش‌ها هم به پیروزی خواهند رسید.