اسحاق جهانگیری: تعجب کردم بطحائی هوس مجلس به سرش زده بود/ اولین متضرر انتخاب حاجی میرزایی من هستم
اسحاق جهانگیری: تعجب کردم بطحائی هوس مجلس به سرش زده بود/ اولین متضرر انتخاب حاجی میرزایی من هستم

بعد از آنکه با استعفای وی موافقت شده بود، از آن خبردار شدم/ اولین متضرر انتخاب حاجی میرزایی من خواهم بود. او شش سال برای اداره دولت خیلی به من کمک کرد به گزارش سایت خبری مدآرا، اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور گفت: آقای بطحایی خودش استعفا داد، من وقتی خبردار شدم که با استعفای وی موافقت شده […]

بعد از آنکه با استعفای وی موافقت شده بود، از آن خبردار شدم/ اولین متضرر انتخاب حاجی میرزایی من خواهم بود. او شش سال برای اداره دولت خیلی به من کمک کرد


به گزارش سایت خبری مدآرا، اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور گفت: آقای بطحایی خودش استعفا داد، من وقتی خبردار شدم که با استعفای وی موافقت شده بود.

به گزارش ایسنا،‌ اسحاق جهانگیری در مراسم تودیع و معارفه وزرای پیشین و فعلی آموزش‌ و پرورش،‌ اظهار کرد: آقای بطحائی خودش استعفا داد، من وقتی خبردار شدم که با استعفای وی موافقت شده بود.

وی ادامه داد: این اتفاق در ایام تعطیلات عید فطر بود و من خبر را در موبایل دیدم. تعجب کردم که ایشان هوس مجلس به سرش زده است.

معاون اول رییس جمهور خاطرنشان کرد: اولین متضرر انتخاب حاجی میرزایی من خواهم بود. او شش سال برای اداره دولت خیلی به من کمک کرد. بخش مهمی از استحکام، انسجام و نظم مصوبات دولت مرهون کار حاجی میرزایی بود. وی مدیری صاحب فکر و با برنامه است و قدرت هماهنگی دارد.