پرویز پرستویی پست حمایتی‌اش از دختر آبی را حذف کرد + تصویر
پرویز پرستویی پست حمایتی‌اش از دختر آبی را حذف کرد + تصویر

پرستویی که در صفحه اینستاگرام خود از دختر آبی حمایت کرده بود، ناگهان این پست را حذف و مطلبی درباره مردم یمن را جایگزین آن کرد. به گزارش سایت خبری مدآرا، پرویز پرستویی بازیگر مشهور کشورمان یکی از چهره‌های شناخته شده هنری است که همچون سایر هم صنفان خود و دیگر چهره‌های شناخته شده پستی را در حمایت […]

پرستویی که در صفحه اینستاگرام خود از دختر آبی حمایت کرده بود، ناگهان این پست را حذف و مطلبی درباره مردم یمن را جایگزین آن کرد.


به گزارش سایت خبری مدآرا، پرویز پرستویی بازیگر مشهور کشورمان یکی از چهره‌های شناخته شده هنری است که همچون سایر هم صنفان خود و دیگر چهره‌های شناخته شده پستی را در حمایت از سحر خدایاری دختر هوادار تیم استقلال که به دختر آبی شناخته شده است، در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود. این بازیگر معروف به طور عجیب و ناگهانی پس از گذشت یک روز از انتشار این پست حمایتی اقدام به حذف پست خود کرد و مطلبی را درباره مردم یمن جایگزین آن کرد.

در ادامه می‌توانید پست پاک شده و  پست جایگزین شده را در صفحه اینستاگرام  پرستویی مشاهده کنید:

پست جایگزین شده پرویز پرستویی پس از حمایتش از دختر آبی +عکس

ماجرای در گذشت سحر خدایاری معروف به دختر آبی همزمان با روز عاشورا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. انتشار این خبر بازتاب‌ها و حمایت‌های بسیاری را  از سوی هنرمندان و برخی از ورزشکاران به دنبال داشت.