صداوسیما درباره خصوصی‌سازی آدرس درست دهد/ امیدواریم حکم حسین فریدون منصفانه باشد
صداوسیما درباره خصوصی‌سازی آدرس درست دهد/ امیدواریم حکم حسین فریدون منصفانه باشد

سخنگوی دولت گفت: هیچ وزیری از طرح مسائل کارگران در صدا و سیما گله نکرده است. صداوسیما درباره خصوصی‌سازی آدرس درست دهد و بگوید از چه زمانی شروع شده است. به گزارش سایت خبری مدآرا،  علی ربیعی سخنگوی دولت در پایان جلسه امروز هیات وزیران در جمع خبرنگاران گفت: در جلسات گذشته هیات دولت درباره آتش‌سوزی‌هایی […]

سخنگوی دولت گفت: هیچ وزیری از طرح مسائل کارگران در صدا و سیما گله نکرده است. صداوسیما درباره خصوصی‌سازی آدرس درست دهد و بگوید از چه زمانی شروع شده است.


به گزارش سایت خبری مدآرا،  علی ربیعی سخنگوی دولت در پایان جلسه امروز هیات وزیران در جمع خبرنگاران گفت: در جلسات گذشته هیات دولت درباره آتش‌سوزی‌هایی که در چند ماه در برخی جنگل‌ها رخ داده‌، صحبت‌هایی شده بود که امروز ۲۰ میلیارد تومان اعتبار تامین امکانات ضروری و تجهیزات خدمات پروازی برای آن تصویب شد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مصوبات دولت که بعد از ماه‌ها بحث و بررسی انجام شد، موضوع تقسیمات کشوری‌ استان فارس بود که خیلی‌ها منتظر آن بودند؛ امروز در هیات دولت تصمصم گرفته شد که کازرون و مرودشت به  فرمانداری ویژه تبدیل شوند و هفت فرمانداری دیگر نیز در استان فارس ایجاد شد که شامل شهرهای بیضا عوض، سر جهان، خف، ضرغام، آباده‌تشک و کوه چنار می‌شود.

ربیعی درپاسخ به سوالی درباره ادعای گلایه وزرا نسبت به طرح مسائل کارگران در صدا و سیما گفت: هیچ وزیری از طرح مسائل کارگران در صدا و سیما گله نکرده است. صداوسیما درباره خصوصی‌سازی  آدرس درست دهد و بگوید از چه زمانی شروع شده است.

علی ربیعی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیات وزیران در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره ادعای برخی رسانه‌ها در خصوص فشار دولت به قوه قضاییه برای تبدیل حکم ۷ سال  حسین فریدون به ۵ سال با طرح این پرسش که اصلا کسی باور می‌کند دولت به قوه قضاییه فشار بیاورد و بگوید که حکم ۷ سال، را ۵ سال کنید؟ اظهار کرد: این ادعا از بنیان دروغ است و رئیس جمهوری هیچ دخالتی در این فرآیند نداشته همچنین بحثی نیز در این خصوص تاکنون مطرح نشده است.

وی افزود: حکم صادر شده برای آقای فریدون، تصمیمی است که قوه قضاییه اتخاذ کرده و امیدواریم این تصمیم منصفانه باشد؛ حق اعتراض به حکم صادر شده برای هر شهروندی وجود دارد و آقای فریدون نیز این حق را دنبال می‌کند.

سخنگوی دولت با تاکید بر این که به دولت دوازدهم نمی‌خورد که در احکام قوه قضاییه دخالت کند و اصلا بنای  دخالت در این خصوص وجود ندارد گفت: موضوع این است که حکمی صادر شده و احترام به آن نیز وجود دارد اما پرسشی مطرح می‌شود مبنی بر این که چگونه محتوای پرونده در سایت‌ها می‌رود و چاپ می‌شود؟  و علامت‌های غلطی داده می‌شود؟ به نظر من برخی باید پاسخگوی این روند باشند./ ایسنا و ایلنا