ستاد امر به معروف اصفهان از “محمدرضا عارف” شکایت کرد
ستاد امر به معروف اصفهان از “محمدرضا عارف” شکایت کرد

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از عارف و صادقی در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی شد. به گزارش سایت خبری مدآرا،محمدجواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی شکایت خانم پروانه سلحشوری نماینده تهران از آقایان […]

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از عارف و صادقی در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی شد.


به گزارش سایت خبری مدآرا،محمدجواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی شکایت خانم پروانه سلحشوری نماینده تهران از آقایان محمدمهدی زاهدی و حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی نمایندگان کرمان و فلاورجان در دستور کار هیئت قرار داشت، گفت: مقرر شد زاهدی و موسوی لارگانی در جلسه هفته آتی حضور یابند تا ضمن استماع نظرات آنها، نظر نهایی هیئت نظارت نیز اعلام شود.

وی افزود: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان همچنین از خانم پروانه سلحشوری در رابطه با موضوعات مرتبط با «دختر آبی» دعوت کرده تا در جلسه آتی توضیحاتش را در خصوص این موضوع ارائه کند.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با اعلام اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از محمود صادقی نماینده تهران به دلیل برخی اظهارنظرهای اخیر وی در فضای مجازی شکایت کرده بود، افزود: پس از بررسی‌های لازم هیئت به این نتیجه رسید که اظهارات وی خلاف وظیفه نمایندگی نبوده است.

جمالی با یادآوری اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از محمدرضا عارف نماینده تهران نیز شکایتی کرده بود، گفت: اعضای نظارت در این جلسه  محتوای متن را شکایت تشخیص نداد، بنابراین این موضوع مختومه اعلام شد.

وی با تاکید بر اینکه بررسی شکایت بیژن زنگنه وزیر نفت از یکی از نمایندگان نیز در دستور کار جلسه اخیر هیئت قرار داشت، ادامه داد: این نماینده در جلسه حضور یافت و  درباره موضوعاتی که وزیر نفت درباره وی مطرح کرده بود، توضیحاتی را ارائه کرد.

نامینده فسا در مجلس با بیان اینکه احمد بیگدلی نماینده خدابنده نیز از یکی از نمایندگان شکایتی را مطرح کرده بود، اضافه کرد: دبیر کمیسیون مربوطه تاکنون فایل صوتی مذاکرات را به هیئت نظارت ارائه نکرده است، بنابراین مقرر شد پس از پیگیری لازم در جلسه بعدی هیئت نظر نهایی را اعلام کند.