انتخاب وکیل توسط خانواده علیرضا علینژاد/ توضیح درباره انتشار یک فیلم در فضای مجازی
انتخاب وکیل توسط خانواده علیرضا علینژاد/ توضیح درباره انتشار یک فیلم در فضای مجازی

خانواده علیرضا علینژاد برای پیگیری وضعیت فرزندشان وکیل انتخاب کردند. به گزارش سایت خبری مدآرا، با گذشت یک هفته از بازداشت علیرضا علینژاد؛ یکی از اعضای خانواده علینژاد به خبرنگار مدآرا گفت که یکی از وکلای دادگستری وکلات علیرضا علینژاد را بر عهده گرفته است تا در فضایی قانونی و در اسرع وقت، سوءتفاهمات احتمالی پیش […]

خانواده علیرضا علینژاد برای پیگیری وضعیت فرزندشان وکیل انتخاب کردند.


به گزارش سایت خبری مدآرا، با گذشت یک هفته از بازداشت علیرضا علینژاد؛ یکی از اعضای خانواده علینژاد به خبرنگار مدآرا گفت که یکی از وکلای دادگستری وکلات علیرضا علینژاد را بر عهده گرفته است تا در فضایی قانونی و در اسرع وقت، سوءتفاهمات احتمالی پیش آمده برای نهاد مجری این بازداشت برطرف گردد.
وی همچنین تاکید کرد که علیرضا هیچ ارتباط نامتعارفی با خارج از کشور نداشته و ندارد و فیلمی که از ایشان در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده است فقط حاوی اظهار نظر شخصی و نگرانی ایشان درباره تحت فشار قرار گرفتن خانواده به واسطه فعالیت های خواهرش می باشد.

 

گفتنی است اواخر هفته گذشته سایت انصاف نیوز در همین رابطه خبر داده بود که روز پنجشنبه (۴ مهر) طی تماسی که با خانواده گرفته شد، خواستند صبح شنبه برای قرار کفالت به بازپرسی شعبه دوم دادسرای اوین مراجعه شود. متاسفانه برخلاف پیگیری‌های انجام شده، قرار کفالت به قرار بازداشت تبدیل شد.

 

بیشتر بخوانید:

نهاد بازداشت کنند برادر “مسیح علینژاد” مشخص شد