واقعیت شایعه مهاجرت گزارشگر قدیمی اخبار به لندن چیست!؟
واقعیت شایعه مهاجرت گزارشگر قدیمی اخبار به لندن چیست!؟

یکی از خبر‌های مهم صبح سه شنبه ۲۳ مهرماه، خبر مهاجرت اسماعیل فلاح گزارشگر قدیمی واحد مرکزی خبر به لندن بود. به گزارش گروه تحلیل خبر سایت مدآرا؛ یکی از خبر‌های مهم صبح سه شنبه ۲۳ مهرماه، خبر مهاجرت اسماعیل فلاح گزارشگر قدیمی واحد مرکزی خبر به لندن بود. او که سال‌ها از لندن گزارش‌هایی […]

یکی از خبر‌های مهم صبح سه شنبه ۲۳ مهرماه، خبر مهاجرت اسماعیل فلاح گزارشگر قدیمی واحد مرکزی خبر به لندن بود.


به گزارش گروه تحلیل خبر سایت مدآرا؛ یکی از خبر‌های مهم صبح سه شنبه ۲۳ مهرماه، خبر مهاجرت اسماعیل فلاح گزارشگر قدیمی واحد مرکزی خبر به لندن بود. او که سال‌ها از لندن گزارش‌هایی در نقد سیاست‌های دولت انگلیس فرستاده بود و در دوره احمدی‌نژاد گفته شده بود به خاطر فشار‌های دولت انگلیس دو سال به او و خانواده‌اش اجازه سفر به تهران داده نشده، حالا چند سال بعد از پایان ماموریتش، به انتخاب خود و خانواده در لندن هستند. او که مستند هجرت را درباره چالش‌های انتخاب برنامه‌ریزی نشده مهاجرت ساخته و از تلویزیون پخش شده، حالا شایعه شده به لندن مهاجرت کرده اگرچه خودش اصرار دارد سفرش ماموریتی کاری است، اما هنوز رسما چنین چیزی از سوی خودش یا رسانه ملی اعلام نشده است.

همچنین یک منبع آگاه در همین رابطه به خبرنگار مدآرا گفت: آقای فلاح پاسپورت انگلیس را ندارد اما طبق قانون انگلیس هر کسی که بیش از ۵ سال ویزای کار این کشور را داشته باشد ویزای دائم به آن شخص تعلق می گیرد که آقای فلاح هم از این قائده مستثنی نبوده و ویزای دائم انگلیس را دریافت کرد.

وی اضافه کرد: آقای فلاح هنوز کارمند صداوسیما محسوب می شود، بنابراین انتشار خبر پناهندگی ایشان از اساس کذب است.

گفتنی است طبق شنیده ها قرار است این گزارشگر باسابقه صداوسیما ویدئویی را درباره خبر پناهنده شدنش در اینستاگرام منتشر کند.