واکنش عضو مجمع تشخیص مصلحت به خبر موافقت رهبر انقلاب برای تصویب لوایح FATF/رهبری چیزی به ما ابلاغ نکرده اند
واکنش عضو مجمع تشخیص مصلحت به خبر موافقت رهبر انقلاب برای تصویب لوایح FATF/رهبری چیزی به ما ابلاغ نکرده اند

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به سخنان امروز (سه‌شنبه – ۳۰مهر) معاون اول رئیس‌جمهوری درباره لزوم تصویب FATF واکنش نشان داد. به گزارش سایت خبری مدآرا، ایسنا نوشت: حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم در پاسخ به این پرسش که با توجه به سخنان معاون اول رئیس‌جمهور درباره موافقت سران قوا و شخص رهبر انقلاب انقلاب […]

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به سخنان امروز (سه‌شنبه – ۳۰مهر) معاون اول رئیس‌جمهوری درباره لزوم تصویب FATF واکنش نشان داد.

به گزارش سایت خبری مدآرا، ایسنا نوشت: حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم در پاسخ به این پرسش که با توجه به سخنان معاون اول رئیس‌جمهور درباره موافقت سران قوا و شخص رهبر انقلاب انقلاب با تصویب لوایح FATF علت تصویب‌نشدن این لوایح در مجمع تشخیص مصلحت نظام چیست؟، تاکید کرد: در مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره این لوایح اتفاق تازه‌ای رخ نداده است.

وی افزود: رهبری معظم انقلاب در این زمینه هیچ دستوری را به ما ابلاغ نکرده‌اند. ایشان اگر تشخیص بدهند خودشان موضوع را به ما اعلام می‌کنند. ما هم در همه امور تابع فرمایشات ایشان هستیم.

 

»»» در همین رابطه بخوانید: 

اسحاق جهانگیری: با توجه به تصویب لوایح FATF و CFT در جلسه سران سه قوه و تایید رهبری، مجمع تشخیص هر چه سریع‌تر این لوایح را تصویب کند