آزادی موقت اسماعیل بخشی با وثیقه ۷۵۰ میلیون تومانی/ حسن عباسی هم آزاد شد
آزادی موقت اسماعیل بخشی با وثیقه ۷۵۰ میلیون تومانی/ حسن عباسی هم آزاد شد

فرزانه زیلابی، وکیل مدافع اسماعیل بخشی، از آزادی موکلش به قید وثیقه خبر داد. به گزارش سایت خبری مدآرا، فرزانه زیلابی، وکیل مدافع اسماعیل بخشی، گفت که موکلش اسماعیل بخشی با تودیع وثیقه ۷۵۰ میلیون تومانی از زندان آزاد شده است. بر اساس این گزارش، وکیل‌مدافع اسماعیل بخشی ۵ آبان‌ماه به ایسنا، گفت: موکلم امروز آزاد […]

فرزانه زیلابی، وکیل مدافع اسماعیل بخشی، از آزادی موکلش به قید وثیقه خبر داد.


به گزارش سایت خبری مدآرا، فرزانه زیلابی، وکیل مدافع اسماعیل بخشی، گفت که موکلش اسماعیل بخشی با تودیع وثیقه ۷۵۰ میلیون تومانی از زندان آزاد شده است.

بر اساس این گزارش، وکیل‌مدافع اسماعیل بخشی ۵ آبان‌ماه به ایسنا، گفت: موکلم امروز آزاد نمی‌شود و باید تشریفات مربوط به وثیقه‌ای که ارائه کرده،‌ انجام شود.

 

فرزانه زیلابی افزود: با توجه به اینکه ملک مورد وثیقه برای موکلم در دزفول واقع شده، برای انجام تشریفات مربوط به وثیقه، نیابتی به دادسرای دزفول داده شد تا کارهای وثیقه انجام و در نهایت منجر به آزادی موکلم شود.

بیشتر بخوانید:  موافقت لاریجانی با بررسی ادعای اسماعیل بخشی در کمیسیون امنیت ملی

 

وی گفت: در ابتدا وثیقه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی برای موکلم در نظر گرفته شده بود که با مخالفت ما و لوایحی که در خصوص تقلیل وثیقه داده شد و نیز با تصمیم قضات شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر تهران، میزان وثیقه به ۷۵۰ میلیون تومان کاهش یافت و موکلم با ارائه وثیقه ۷۵۰ میلیون تومانی آزاد می‌شود.

همچنین گفتنی است: حسن عباسی هم که مدتی قبل با شکایت وزارت اطلاعات بازداشت و روانه زندان شده بود، عصر امروز از زنان اوین آزاد شد.