واکنش نماینده مجلس ششم به اظهارات سردبیر سابق کیهان/ احمد شیرزاد: شمسیان را نمی شناسم، او قطعاً دروغ می گوید
واکنش نماینده مجلس ششم به اظهارات سردبیر سابق کیهان/ احمد شیرزاد: شمسیان را نمی شناسم، او قطعاً دروغ می گوید

احمد شیرزاد نماینده مجلس ششم مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات سردبیر سابق کیهان ادعاهای مطرح شده وی را تکذیب کرد. به گزارش سایت خبری مدآرا، احمد شیرزاد نماینده مجلس ششم در واکنش به اظهارات حسین شمسیان در همایش «یادها و عبرت‌ها» در جمع دانشجویان دانشگاه اصفهان که گفته بود ” احمد شیرزاد در مجلس ششم، […]

احمد شیرزاد نماینده مجلس ششم مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات سردبیر سابق کیهان ادعاهای مطرح شده وی را تکذیب کرد.


به گزارش سایت خبری مدآرا، احمد شیرزاد نماینده مجلس ششم در واکنش به اظهارات حسین شمسیان در همایش «یادها و عبرت‌ها» در جمع دانشجویان دانشگاه اصفهان که گفته بود ” احمد شیرزاد در مجلس ششم، صراحتا اعلام کرد که ایران در حال ساختن بمب اتم است و این صحبت به عنوان یک سند، علیه کشور به کار گرفته شد”  به خبرنگار سایت مدآرا گفت: این اظهارات کذب محض است و به هیچ وجه صحت ندارد و اساساً بنده آن زمان در جایگاهی نبودم که به چنین اطلاعاتی دسترسی داشته باشم. ضمن اینکه بنده اصلاً این آقا را نمی شناسم.

وی ضمن اشاره به این نکته که کشور آنقدرها هم آشفته نیست که یک فردی بخواهد خلاف امنیت ملی سخنی را بگوید و با او برخوردی نشود، تصریح کرد: مواضع من درباره مسائل هسته ای کاملاً واضح و در چارچوب منافع ملی بوده است و هیچ وقت هم تحت تعقیب مقامات قرار نگرفته ام. بنابراین این آقا (حسین شمسیان) آشکارا دروغ می گوید.