برای بخش خبری ۲۰:۳۰ صدا و سیما متأسفم/ به خاطر وریا غفوری این رفتارها را انجام می‌دهند و برنامه‌سازی می‌کنند
برای بخش خبری ۲۰:۳۰ صدا و سیما متأسفم/ به خاطر وریا غفوری این رفتارها را انجام می‌دهند و برنامه‌سازی می‌کنند

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال درباره اتفاقات پیش آمده در هواپیمای حامل بازیکنان در مسیر بازگشت به تهران توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش سایت خبری مدآرا،  محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال پیش از نشست خبری استراماچونی با اشاره به اتفاقات رخ داده در هواپیمای حامل اعضای تیم استقلال در بازگشت از تبریز به تهران […]

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال درباره اتفاقات پیش آمده در هواپیمای حامل بازیکنان در مسیر بازگشت به تهران توضیحاتی ارائه کرد.


به گزارش سایت خبری مدآرا،  محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال پیش از نشست خبری استراماچونی با اشاره به اتفاقات رخ داده در هواپیمای حامل اعضای تیم استقلال در بازگشت از تبریز به تهران گفت: همه می‌دانند که ساعت بازی استقلال از ۱۵:۳۰ به ۱۸ تغییر کرد که این کار به دلیل اصرار مسئولان برگزاری مسابقه بود. همان موقع گفتیم که ما برای پرواز برگشت به تهران مشکل داریم که دوباره بلیت تهیه کنیم. پس از پایان بازی در ترافیک ماندیم و ۴۰ دقیقه دیر به فرودگاه رسیدیم.

 

وی افزود: امروز متوجه شدیم که حمید استیلی مصاحبه کرده و گفته جواد زرینچه سرپرست تیم از همه مسافران عذرخواهی کرده است. برخی از خبرنگاران نیز در این هواپیما حضور داشتند و می‌توانند شهادت بدهند. یکی از مسافران که ظاهراً طرفدار تیم دیگری بود توهین‌های زشتی به وریا غفوری کرد. این توهین‌ها به چند نفر دیگر از بازیکنان نیز شد و این در حالی است که بازیکنان استقلال خویشتن‌داری کردند.

 

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: برای بخش خبری ۲۰:۳۰ صدا و سیما متأسفم که یک طرفه قضاوت کرده است. بر اساس یک ویدئوی دو دقیقه‌ای چطور رفتار استقلال را نقد کرده‌اید؟ از کجا می‌دانید آن خانمی که فریاد می‌زند و اشاره به الفاظ زشت می‌کند، خطاب به بازیکنان استقلال بوده است؟ حمید استیلی در هواپیمای ما نشسته بود و دید که آن یک نفر چطور الفاظ رکیک به کار می‌برد؟!

 

مدیر رسانه‌ای استقلال خاطرنشان کرد: به خاطر وریا غفوری این رفتارها را انجام می‌دهند و برنامه‌سازی می‌کنند. در شأن ۲۰٫۳۰ نیست که چنین قضاوتی کند. مسئولان تراکتور به ما قول داده بودند که سر وقت به فرودگاه می‌رسیم. این را بدانید که سفر ما جزو کم حاشیه‌ترین سفرها بود و همه مسئولان تراکتور، مقامات امنیتی و … در کنار استقلال بودند. باز هم از مسافران هواپیما عذرخواهی می‌کنیم حتی شنیدیم که آن مسافر از استقلالی‌ها دلجویی کرده است.

 

منبع: تسنیم