اولین واکنش یکی از ۶ نماینده‌ای که وزارت صنعت اقدام به اخذ ویزا برای آنها کرده بود: ویزا نبود بلکه دعوت نامه بود/ از سفر خبری نداشتم/ مگر بیکار هستم یک ماه به سفر بروم/ دکترای مهندسی شیمی از کانادا دارم
اولین واکنش یکی از ۶ نماینده‌ای که وزارت صنعت اقدام به اخذ ویزا برای آنها کرده بود: ویزا نبود بلکه دعوت نامه بود/ از سفر خبری نداشتم/ مگر بیکار هستم یک ماه به سفر بروم/ دکترای مهندسی شیمی از کانادا دارم

عضو کمیسیون صنایع و معادن که خبر مربوط به اخذ ویزای تجاری برای وی در شبکه های اجتماعی خبرساز شده بود، نسبت به این مساله واکنش نشان داد. به گزارش سایت خبری مدآرا، حمید گرمابی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی مدآرا، در خصوص خبر منتشر شده مبنی بر صدور ویزای تجاری یک ماهه برای ۶ نماینده […]

عضو کمیسیون صنایع و معادن که خبر مربوط به اخذ ویزای تجاری برای وی در شبکه های اجتماعی خبرساز شده بود، نسبت به این مساله واکنش نشان داد.


به گزارش سایت خبری مدآرا، حمید گرمابی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی مدآرا، در خصوص خبر منتشر شده مبنی بر صدور ویزای تجاری یک ماهه برای ۶ نماینده مجلس شورای اسلامی از سوی وزارت صمت، اظهار داشت: شاید نیازی به گفتن نداشته باشد، اما من استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را امضا کرده‌ام.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی صمن انتقاد از صحت خبر منتشر شده، بیان کرد: تصویری که منتشر شده مروبط به دعوت نامه است و ویزایی صادر نشده است. پاسپورت رسمی و اداری ما در اختیار مجلس است و کپی آن را کمیسیون هم دارند.وی افزود: من از سفر خبر نداشته‌ام و مباحثی که خانم صبا آذرپیک مطرح کرده، درست نیست.
گرمابی ادامه داد: شاید با توجه به تخصص من اقدام اخذ دعوتنامه برای من کرده‌اند؛ سفر اگر تخصصی باشد مشکلی ندارد و کما اینکه من قبلا هم سفر تخصصی رفته ام و دکترای مهندسی شیمی از کانادا دارم و اگر کسی بخواهد سفر تخصصی برود من یکی از آن ها هستم اما اطلاعی از این سفر نداشته ام.
نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرنگاری که این موضوع را منتشر کرده بی اخلاقی کرده است. یکسال پیش صحبت‌هایی در مورد این سفر شده بود.
وی افزود: مگر ما بیکار هستیم که یکماه به سفر برویم. با توجه به امضای استیضاح وزیر توسط من این موضوع نمی‌تواند صحت داشته باشد.
عضو فراکسیون امید مجلس بیان کرد: بهتر است در این گونه موراد بیشتر از کم و کیف موضوع با خبر باشند و سپس بر اساس مستندات کافی اقدام به انتشار خبر کنند.