رحمانی فساد در وزارتخانه “صمت” را تکذیب کرد واعظی گفت پیگیری میکنیم!
رحمانی فساد در وزارتخانه “صمت” را تکذیب کرد واعظی گفت پیگیری میکنیم!

  وزیر صنعت، معدن و تجارت به برخی اسناد منتشر شده درباره وجود فساد در این وزارتخانه را تکذیب کرد و گفت: هر کسی موردی می‌داند، اطلاع دهد تا با آن برخورد شود. به گزارش گروه تحلیل خبر سایت خبری مدآرا،«رضا رحمانی» ظهر امروز در حاشیه نشست هیات دولت درباره وجود فساد در این وزارتخانه […]

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت به برخی اسناد منتشر شده درباره وجود فساد در این وزارتخانه را تکذیب کرد و گفت: هر کسی موردی می‌داند، اطلاع دهد تا با آن برخورد شود.


به گزارش گروه تحلیل خبر سایت خبری مدآرا،«رضا رحمانی» ظهر امروز در حاشیه نشست هیات دولت درباره وجود فساد در این وزارتخانه را تکذیب کرد و گفت: هر کسی موردی می‌داند، اطلاع دهد تا با آن برخورد شود.همچنین «محمود واعظی»، در پاسخ به پرسشی درباره واکنش دولت به انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر وجود فساد در وزارت صمت اظهار کرد: من هم این موارد را در فضای مجازی دیده ام، ما منتظریم که اگر این موارد بیشتر شد بازرسی ویژه رییس جمهوری به آن وارد شود.

وی تاکید کرد: انتشار چنین مواردی در فضای مجازی با اینکه گزارشی به ما ارائه شود متفاوت است اما این موضوع را پیگیری می کنیم تا بازرسی ویژه رییس جمهور به آن وارد شود ولی در حال حاضر نمی توانیم درباره این موضوع اظهار نظر کنیم.

 

بیشتر بخوانید:

در گفت و گو با مدآرا مطرح شد: اولین واکنش یکی از ۶ نماینده‌ای که وزارت صنعت اقدام به اخذ ویزا برای آنها کرده بود: ویزا نبود بلکه دعوت نامه بود/ از سفر خبری نداشتم/ مگر بیکار هستم یک ماه به سفر بروم/ دکترای مهندسی شیمی از کانادا دارم