سایت نزدیک به سعید جلیلی: گرانی بنزین کار دولت بود نه تصمیم سران قوا
سایت نزدیک به سعید جلیلی: گرانی بنزین کار دولت بود نه تصمیم سران قوا

سایت رجا نیوز نزدیک به سعیدجلیلی خبرگزاری ایسنا را به دلیل انتشار گزارشی تحت عنوان تصمیم نظام به یاوه گویی متهم کرد به گزارش سایت خبری مدآرا، سایت رجا نیوز نزدیک به سعید جلیلی در انتقاد به گزارش خبرگزاری ایسنا نوشت که این خبرگزاری دولتی (ایسنا) در مطلبی با عنوان «تصمیم نظام» که آن را تبدیل به […]

سایت رجا نیوز نزدیک به سعیدجلیلی خبرگزاری ایسنا را به دلیل انتشار گزارشی تحت عنوان تصمیم نظام به یاوه گویی متهم کرد


به گزارش سایت خبری مدآرا، سایت رجا نیوز نزدیک به سعید جلیلی در انتقاد به گزارش خبرگزاری ایسنا نوشت که این خبرگزاری دولتی (ایسنا) در مطلبی با عنوان «تصمیم نظام» که آن را تبدیل به تیتر یک خود کرده این تصمیم را متوجه همه سران قوا و حتی رهبرانقلاب دانسته است!

این درحالی است که این تصمیم توسط دولت گرفته شده و در جلسه شورایعالی هماهنگی اقتصادی که سران سه قوه نیز حضور دارند به نتیجه نرسیده است.

قاضی زاده هاشمی عضو هیات رئیسه مجلس در این خصوص فاش کرد: ‏«فرآیند تصویب افزایش قیمت ‎بنزین در شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی بطور کامل طی نشد و دولت رأسا اقدام به این کار کرد.» با این وجود شاهد داستان تکراری و نخ‌نمای حامیان دولت هستیم.

گفتنی است قبلا نیز در ماجرای تحمیل برجام و پس از آنکه مشخص شد دستاورد این عقب نشنینی در برابر دشمن برای کشور نزدیک به صفر است دولتمردان آن را به عنوان «تصمیم نظام» معرفی کرده و از پاسخگویی در این خصوص فرار کردند.