وزیر ارتباطات: پیگیری برقراری مجدد اینترنت هستیم/ اینترنت داخلی معنا ندارد
وزیر ارتباطات: پیگیری برقراری مجدد اینترنت هستیم/ اینترنت داخلی معنا ندارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌گوید اینترنت اختلال ندارد، بلکه به دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتورها قطع شده است. به گزارش سایت خبری مدآرا، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره اختلال اینترنت در روزهای اخیر، گفت: اینترنت اختلال ندارد، بلکه به […]

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌گوید اینترنت اختلال ندارد، بلکه به دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتورها قطع شده است.


به گزارش سایت خبری مدآرا، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره اختلال اینترنت در روزهای اخیر، گفت: اینترنت اختلال ندارد، بلکه به دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتورها قطع شده است.

 

پیگیری برای برقراری مجدد اینترنت

وی افزود: از روز گذشته پیگیری‌های لازم در حال انجام است تا با عادی شدن شرایط مجوز لازم صادر شود و شرکت‌ها مجدد اینترنت را برقرار کنند.

بیشتر بخوانید:  معمای پیچیده بنزین

وزیر کابینه دوازدهم با بیان اینکه قطع خدمات ضربه بسیاری به خدمات و مردم زده اما حفظ امنیت کشور به تشخیص امنیت کشور بسیار حائز اهمیت است، ادامه داد: من امروز صبح با گروه‌های مختلف که در این موضوع دست اندرکار هستند مانند وزارت کشور، صحبت کردم تا سریع تر اینترنت وصل شود.

ما موضوعی به نام اینترنت ملی نداریم

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این پرسش که آیا اینترنت داخلی می‌شود، توضیح داد: خیر این صحت ندارد؛ اینترنت داخلی معنا ندارد بلکه یک عبارت کاریکاتور شده، بسیار غلط است. ما موضوعی به نام اینترنت ملی نداریم.