واکنش تند فاضل میبدی به اظهارات کارشناس مذهبی صداوسیما/ این فرد “سخنگوی داعش” در صداوسیما بود/ چرا آیاتی که در قرآن راجب مردم، فقرا، ترحم به انسان ها است را نمی بینید؟/ قرآن به مخالفین حق اعتراض داده است/ اگر فرد معترضی پمپ بنزین را آتش زده؛ این افراد دین را به آتش کشیده اند
واکنش تند فاضل میبدی به اظهارات کارشناس مذهبی صداوسیما/ این فرد “سخنگوی داعش” در صداوسیما بود/ چرا آیاتی که در قرآن راجب مردم، فقرا، ترحم به انسان ها است را نمی بینید؟/ قرآن به مخالفین حق اعتراض داده است/ اگر فرد معترضی پمپ بنزین را آتش زده؛ این افراد دین را به آتش کشیده اند

استاد حوزه و دانشگاه: به نظر من دست های نفوذی در صداوسیما است که به داعشی گری و یا به مجاهدین خلق و یا به جاهای دیگر وصل می شود که می خواهد نظام و اسلام را از طریق این نوع تفسیر های بی جا از اسلام خراب کنند. محمد تقی فاضل میبدی در گفتگو […]

استاد حوزه و دانشگاه: به نظر من دست های نفوذی در صداوسیما است که به داعشی گری و یا به مجاهدین خلق و یا به جاهای دیگر وصل می شود که می خواهد نظام و اسلام را از طریق این نوع تفسیر های بی جا از اسلام خراب کنند.


محمد تقی فاضل میبدی در گفتگو با خبرنگار سایت خبری مدآرا با اشاره به سخنان یک کارشناس دینی در شبکه تلویزیونی صداوسیما (ابوالفضل بهرام پور) در خصوص معترضین حوادث اخیر به افزایش شبانه قیمت بنزین گفت: فکر می کنم فردی که این حرف ها را زد سخنگوی داعش بود. یعنی این سخنان نوع ترویج و تبلیغ روحیه داعشگری در کشور که همه دنیا آن را محکوم می کند و ما هم با آن می جنگیم.

وی با بیان اینکه این نوع آیات قرآن را باید در زمان مربوط به خود دید گفت: این که این موضوع را با فردی که به خاطر مشکلات زندگی به خیابان می آید و در قانون اساسی هم برای او حق اعتراض پیش بینی شده است مقایسه کنیم ظلم به قرآن و ظلم به آن کسی است که می خواهد اینگونه محاکمه شود.

استاد دانشگاه مفید قم گفت: من بر این باورم قبل از اینکه این بنده خدا که این حرف ها را از روی جهالت زده، مقصر باشد، مقصر اصلی صداوسیمای جمهوی اسلامی است که اسلام و قرآن را در قرن ۲۱ اینگونه معرفی می کند.

محمد تقی فاضل میبدی ادامه داد: این اسلام هراسی و اسلام ستیزی که در دنیا تبلیغ می شود وقتی این موارد را می بینند می گویند که وقتی در جمهوری اسلامی که مرکز تشیع و اسلام است در رسانه ملی و رسمی کشور یک نفر اینگونه سخن می گوید و حتماً بر همین مسلک است. این در حالی است که به دستور امام خمینی رجم که یک نوع حد برای زنان محسنه بود را به دلیل اینکه در دنیای امروز وهن به اسلام می شود تعطیل کردند اما این فرد می خواهد مصله را در تلویزیون تبلیغ و ترویج کند.

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: چرا این افراد آیاتی که در قرآن راجب مردم، فقرا، ترحم به انسان ها و عفو و بخشش آورده شده است را نگاه نمی کند. قرآنی که می گوید به مخالفین حق اعتراض بدهید و با آنها مشورت کنید چرا اینها را نگاه نمی کنیم و به آیه ای چسبیده ایم که مربوط به زمان پیامبر است که می خواستند یک گروهی به عنوان کسانی که می خواستند اسلام را از بین ببرند.

محمد تقی فاضل میبدی با بیان اینکه باید جلوی این افراد را گرفت گفت: به نظر من خطر این نوع افراد در تلویزیون جمهوری اسلامی از خطری که عده ای می آیند و اماکن را تخریب می کنند بیشتر است. چون این افراد فرهنگ اسلام و دین  را آتش می زنند.

وی ادامه داد: فرد معترض پمپ بنزین آتش می زند و دستگیر و محاکمه می شود و این فرد فرهنگ اسلام و دین را آتش می زد و راحت در تلویزون نشسته و حرف میزند.

به گزارش سایت خبری مدآرا عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه در پایان گفت: به نظر من دست های نفوذی در صداوسیما است که به داعشی گری و یا به مجاهدین خلق و یا به جاهای دیگر وصل می شود که می خواهد  نظام و اسلام را از طریق این نوع تفسیر های بی جا از اسلام خراب کنند.

گفتنی است ابوالفضل بهرام پور، متولد ۱۳۲۰ شمسی در شهر زنجان است. کارشناسی ارشد ادبیات و علوم قرآنی از دانشکده الهیات دانشگاه تهران دارد. ایشان مدرس روش ترجمه و تفسیر بوده، موسس دفتر ترجمه و تفسیر دار القرآن و سازمان تبلیغات اسلامی تهران است.