واکنش نماینده ماهشهر به خبر سرکوب اعتراض ها در شهرک شهید چمران این شهر
واکنش نماینده ماهشهر به خبر سرکوب اعتراض ها در شهرک شهید چمران این شهر

نماینده ماهشهر: مردم ما در این منطقه از لحاظ امکانات در فقر هستند و فاصله و شکاف خیلی زیادی بین توانمندی ها و ظرفیت های ثروت آفرین و امکانات و خدمات شهری و روستایی موجود در سطح منطقه که انتظار داریم که مسئولین به ان توجه داشته باشند. علی گلمرادی، نماینده مردم ماهشهر در مجلس […]

نماینده ماهشهر: مردم ما در این منطقه از لحاظ امکانات در فقر هستند و فاصله و شکاف خیلی زیادی بین توانمندی ها و ظرفیت های ثروت آفرین و امکانات و خدمات شهری و روستایی موجود در سطح منطقه که انتظار داریم که مسئولین به ان توجه داشته باشند.


علی گلمرادی، نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سایت خبری مدآرا با اشاره به انتشار برخی اخبار مبنی بر کشتار دست جمعی مردم معترض در نیزارهای شهرک جراحی ماهشهر گفت: اصلا چنین موردی صحت ندارد و چنین اتفاقی غیر ممکن است.
وی ادامه داد: به دلیل شهرک های اقماری و مناطق حاشیه نشین و صنایع پتروشیمی شهرک هایی در ماهشهر شکل گرفته است که به دلیل انشعابات تحت العرضی نیزار های زیادی در نقاط مختلف وجود دارد.
نماینده مردم ماهشهر در مجلس گفت: بنده هم اکنون در حوزه انتخابیه حضور دارم و به شدت این موضوع را تکذیب می کنم.
گلمرادی با اشاره به انتظارات مردم ماهشهر از مسئولین گفت: انتظار داریم که در بعد زیست محیطی و بحث امکانات، خدمات و رفاهیان با توجه به فعالیت گسترده اقتصادی و صنعتی که در این منطقه انجام می شود در قالب مسئولیت های اجتماعی توجه و رسیدگی شود.
وی ادامه داد: واقعا منطقه از لحاظ امکانات در فقر هستیم و فاصله و شکاف خیلی زیادی بین توانمندی ها و ظرفیت های ثروت آفرین و امکانات و خدمات شهری و روستایی موجود در سطح منطقه که انتظار داریم که مسئولین به ان توجه داشته باشند.