نامزدهای مسن اصولگرا که دنبال مجلس جوان و انقلابی هستند
نامزدهای مسن اصولگرا که دنبال مجلس جوان و انقلابی هستند

با وجود اینکه برخی از اصولگرایان مدعی تشکیل مجلس جوان و دولتی انقلابی هستند اما افرادی که طی این چند روز از سوی اصولگرایان جهت ثبت نام روانه وزارت کشور شده اند نشان می دهد مه متوسط سن این افراد کماکان بالای ۶۰ سال است. به گزارش گروه تحلیل خبر سایت خبری مدآرا،در حالیکه ساعت […]

با وجود اینکه برخی از اصولگرایان مدعی تشکیل مجلس جوان و دولتی انقلابی هستند اما افرادی که طی این چند روز از سوی اصولگرایان جهت ثبت نام روانه وزارت کشور شده اند نشان می دهد مه متوسط سن این افراد کماکان بالای ۶۰ سال است.


به گزارش گروه تحلیل خبر سایت خبری مدآرا،در حالیکه ساعت ۱۸ امروز موعد ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم به اتمام می رسد که عده‌ای از افرادی که سال‌ها در این کشور عهده دار مسئولیت بودند و وضعیت امروز کشور نشانگر میزان کارآمدی آن‌هاست، این افراد دوباره در باغ سبز بهارستان را باز دیدند و برای حضور در این انتخابات ابراز وجود کردند.

این در حالی است که نکته قابل بحث سن بالای این افراد است، افرادی که در دوره جوانی خود کارنامه قابل دفاعی ندارند و امروز بدون توجه به توصیه جوانگرایی آیت‌الله‌خامنه‌ای بار دیگر پا به میدان گذاشتند.

افرادی مانند:

مصطفی‌میرسلیم ۷۲ ساله(وزیرفرهنگ)

حسین‌مظفر: ۶۷ ساله(وزیر آموزش و پرورش)

الیاس نادران ۶۱ ساله(نماینده مجلس)

ابراهیم انصاریان ۶۱ساله(دامادمهدوی‌کنی)

مسعودزریبافان ۶۲ ساله(رییس بنیادشهید)

مرتضی آقاتهرانی ۶۲(نماینده مجلس)

و حتی کوچک‌زاده ۶۰ساله(نماینده مجلس)

این تشنگان خدمت از اقشاری هستند که همواره خود را مطیع نشان می‌دادند ولی با تمام توصیه‌هایی که شده‌است بازهم در سنین پیری به دنبال نمایندگی و کسب آرای مورد نظر هستند. آنهم در وضعیتی که با توجه به وضعیت وخیم اقتصادی و معیشتی مردم و همچنین حوادث آبان گذشته و ناامیدی مردم از دولت و مجلس دهم از اصلاح طلبان قطع امید کرده اند.