جلیل اکبری صحت: فیلمنامه جدیدم بن‌مایه بومی دارد و کاملا رئال است
جلیل اکبری صحت: فیلمنامه جدیدم بن‌مایه بومی دارد و کاملا رئال است
جلیل اکبری صحت از فیلمنامه جدید خود و زمان اکران «زمانی یک زن» خبر داد.

به گزارش سایت خبری مدآرا، جلیل اکبری صحت نویسنده و منتقد که مدتی است در زمینه کارگردانی در سینما نیز فعال شده است گفت: هم اکنون مشغول نوشتن فیلمنامه جدیدم هستم که صحبت های اولیه با تهیه کننده شده است و به زودی مراحل ساخت آن شروع می شود.

وی با اشاره به اینکه موضوع این فیلمنامه بومی–ملی است، بیان کرد: فضای این فیلم کاملا رئال است و بن مایه قصه بومی است.

اکبری صحت تاکید کرد: زمانی شروع به نوشتن می کنم که تهیه کننده و سرمایه گذار کار موافقت خود را اعلام کرده باشند به همین دلیل درباره این فیلمنامه هم شرایط به گونه ای است که به زودی مراحل اولیه آن آغاز می شود.

این کارگردان درباره سرنوشت اکران فیلم اولش با نام «زمانی یک زن» نیز بیان کرد: کارهای فیلم «زمانی یک زن» به نویسندگی محمد رحمانیان و تهیه کنندگی آزیتا موگویی انجام شده است و به زودی اطلاعات دقیق اکران این فیلم انعکاس می یابد.

کارگردان فیلم سینمایی «زمانی یک زن» خاطرنشان کرد: فیلم «زمانی یک زن» در آفریقا و ایران فیلمبرداری شده و غزل شاکری و پژمان هادوی به همراه یک بازیگر استرالیایی و یک بازیگر کانادایی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

جلیل اکبری صحت در پایان گفت: فیلم «زمانی یک زن» بیانگر چند جستجو است؛ جستجوهایی که سبب می شود آدم های قصه به شناخت دیگری از خود و جهان پیرامون برسند.

  • منبع خبر : خبرگزاری صبا