واکنش جهرمی به ماجرای کفش لاکچری/ کفشم را زیر ۳۰۰هزارتومان خریدم، اما الان خریدار دو‌ میلیون تومانی دارد
واکنش جهرمی به ماجرای کفش لاکچری/ کفشم را زیر ۳۰۰هزارتومان خریدم، اما الان خریدار دو‌ میلیون تومانی دارد
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات به حواشی اخیر در خصوص کفش‌های لاکچری‌اش واکنش نشان داد.

به گزارش سایت خبری مدآرا،  نماز جمعه هفته گذشته تهران با حواشی و اتفاقات بسیاری همراه شد که یکی از این حواشی تصویری از محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم بود که به همراه خانواده اش در نماز جمعه تاریخی تهران به امامت رهبرمعظم انقلاب شرکت کرده بود.

در این تصویر کفش‌هایی از برندی خاص و با قیمتی بالا دیده می‌شد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و به سرعت سوژه شبکه‌های اجتماعی شد؛ کفش‌هایی که به گفته عده‌ای از کاربران، چند صد دلاری قیمت دارد و از یک برند آمریکایی است.

به تازگی گفت‌وگویی از آذری جهرمی با مصطفی امامی در‌ برنامه رادیویی پشت صحنه در فضای مجازی منتشر شده است که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به حواشی مطرح شده در خصوص کفش‌های لاکچری اش پاسخ می‌دهد. او در این گفت و گو اعلام کرد که سه سال قبل کفش خودش را زیر سیصدهزارتومان خریده و بعدداز انتشار این عکس برخی در پیام ها گفته اند که حاضرند دومیلیون تومان از او بخرند.

همچنین جهرمی در پاسخ به سوال مجری که از او می‌پرسد دوست دارد چه بازیگری نقش شخصیتش را بازی کند می‌گوید: «اگر قرار باشد فیلمی در مورد من ساخته شود دوست دارم محمدرضا فروتن نقشم را بازی کند»

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان