فعال سیاسی اصولگرا: یک کلام، ختم کلام، احمدی‌نژاد تمام شد و برای همیشه به تاریخ پیوست/ یک نماینده مجلس می‌تواند قرآن بخواند و هر کاری که دوست داشت انجام بدهد
فعال سیاسی اصولگرا: یک کلام، ختم کلام، احمدی‌نژاد تمام شد و برای همیشه به تاریخ پیوست/ یک نماینده مجلس می‌تواند قرآن بخواند و هر کاری که دوست داشت انجام بدهد
محمدصادق کوشکی‌ گفت: آقایانی که به قرآن خواندن نماینده‌ها حساس شده و ابراز نگرانی می‌کنند بهتر است به این مساله ورود کنند که چرا به هر یک از نماینده‌ها مبلغ بالای ۵۲۸ میلیون تومان بابت مسکن پرداخت می‌شود و اینکه چرا این پول حتی به نماینده‌هایی که از قبل ساکن تهران بوده و مشکل مسکن ندارند پرداخت می‌شود؟

به گزارش سایت خبری مدآرا ؛ مجلس یازدهم در حالی از روزهای ابتدایی خرداد کار خود را آغاز کرده که حاشیه‌های زیادی درباره آن به میان آمده است. مجلس یازدهم هر چند این روزها درگیر بحث اعتبارنامه سه نماینده است که پیشنهاد یکی از نمایندگان همچنان موضوع روز بحث‌های مختلف شده است. چندی پیش حسین جلالی، نماینده رفسنجان و انار در مجلس یازدهم پیشنهاد ختم روزانه قرآن کریم از سوی نمایندگان را مطرح کرد. پیشنهادی که حالا تبدیل به یکی از بحث‌های رسانه‌ای حول محور مجلس یازدهم شده است.

 

محمدصادق کوشکی‌، فعال سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین در این باره اظهار داشت: اینکه عده‌ای به تصمیم برخی از نمایندگان مجلس یازدهم  برای ختم روزانه قرآن حساس شده‌اند، منطقی نیست. هر شخص مسلمانی می‌تواند قرآن بخواند یا تسبیح در دست بگیرد، این چه اشکالی دارد که برخی موضع‌گیری می‌کنند؟

 

این استاد دانشگاه در ادامه گفت: گروهی در این اثنا با یادآوری کارهای موسوم به احمدی‌ن‍ژادی دوباره اسم او را بر سر زبان‌ها می‌اندازند. به همه آنها باید هشدار داد، تحت هیچ شرایط و به هیچ بهانه‌ای نباید اسم این شخص مطرح شود. در واقع باید گفت «یک کلام، ختم کلام»، احمدی‌نژاد تمام شده و برای همیشه به تاریخ پیوسته است. پس هر کسی که اسمی از او می‌آورد به کسی که در هیچ کجا جایی ندارد خدمت کرده است.

 

او توضیح داد: یک نماینده مجلس می‌تواند قرآن بخواند و هر کاری که دوست داشت انجام بدهد. مهم این است که نمایندگان مجلس وظیفه شرعی، عقلی و عرفی دارند که باید در طول چهار سال دوره نمایندگی همه تلاش‌شان را برای کاهش مشکلات مردم به کار گیرند تا بلکه آرامش خاطر به جامعه برگردد. در واقع انجام آداب دینی بدون انجام وظایف نمایندگی بی‌فایده خواهد بود.

 

او ادامه داد: آقایانی که به قرآن خواندن نماینده‌ها حساس شده و ابراز نگرانی می‌کنند بهتر است به این مساله ورود ‌کنند که چرا به هر یک از نماینده‌ها مبلغ بالای ۵۲۸ میلیون تومان بابت مسکن پرداخت می‌شود و اینکه چرا این پول حتی به نماینده‌هایی که از قبل ساکن تهران بوده و مشکل مسکن ندارند پرداخت می‌شود؟

 

محمدصادق کوشکی‌ در پایان گفت: شرایط کشور به گونه‌ای است که باید فقط تلاش کرد و به جای حاشیه‌سازی‌های بی‌مورد و پرداختن به موضوع‌هایی که اهمیت ندارند، تلاش کرد تا بلکه مردم از شر گرفتاری‌ها خلاص شوند.

  • منبع خبر : اعتماد آنلاین