کرونا سینماهای تهران را باز هم تعطیل کرد
کرونا سینماهای تهران را باز هم تعطیل کرد
مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی از تعطیلی سینماهای تهران به دلیل قرار گرفتن پایتخت در شرایط قرمز کرونایی خبر داد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مسعود نجفی اظهار داشت: صبح امروز دوشنبه ۱۶ فروردین با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، وضعیت کرونا در شهر تهران از نارنجی به قرمز تغییر کرد تا با توجه به قوانین تمامی مشاغل از جمله سینماها تعطیل شد.

وی افزود: طبق طبقه بندی اخیر سینماها به تازگی از مشاغل گروه سه به دو تغییرکرده بود تا در وضعیت نارنجی هم بتواند فعالیت کند اما حالا با قرمز شدن شهر تهران سینماها درباره تعطیل شد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی خاطرنشان کرد: به سامانه فروش بلیت آنلاین سینماها (سمفا) هم اعلام کرده‌ایم که بلیت فروشی را متوقف کنند و اگر وضعیت شهرهای قرمز به نارنجی تغییر پیدا کند، سامانه بلیت فروشی به طور خودکار فعال می‌شود.

به گزارش ایرنا، درحال حاضر فیلم‌های هفته‌ای یک بار  آدم باش به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی، خورشید تازه‌ترین ساخته مجید مجیدی، فیلم کمدی تکخال به کارگردانی مجید مافی، خون شد آخرین ساخته مسعود کیمیایی و لاله ساخته اسدالله نیک‌نژاد در سینماهای کشور در حال نمایش بود.

در فروش دو هفته‌ای نوروز نیز بر خلاف انتظار، فیلم سینمایی هفته‌ای یک بار آدم باش بیشترین و فیلم پرحاشیه لاله کمترین فروش را داشته‌اند.

فیلم‌های خورشید با بازی هنرمندانی چون طناز طباطبایی، جواد عزتی و علی نصیریان، تکخال به تهیه کنندگی محمدحسین فرحبخش و بازی پوریا پورسرخ، سحر قریشی، خون شد با بازی سعید آقاخانی به ترتیب در رده دو تا چهارم پرفروش‌های اکران نوروز قرار دارند.

  • منبع خبر : ایرنا