تکذیب انتصاب مرتضوی‌مقدم به‌عنوان رئیس قوه‌قضاییه
تکذیب انتصاب مرتضوی‌مقدم به‌عنوان رئیس قوه‌قضاییه
مشاور رییس دیوان عالی کشور شایعاتی مبنی بر انتصاب حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم به عنوان رئیس بعدی دستگاه قضا را نادرست خواند.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ در پی انتشار اخباری مبنی بر پیشنهاد انتصاب حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم به عنوان رئیس بعدی دستگاه قضا، فرید فرهمند ضمن تکذیب این خبر، انتشار چنین اخباری را در راستای مقاصد دشمنان اسلام و انقلاب دانست.

مدیر روابط عمومی دیوان عالی کشور با اشاره به محتوای مطالب منتشره و با توجه به اینکه حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به رغم نامزدی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همچنان رئیس قوه قضاییه بوده و تا پایان رأی گیری هیچ چیز مشخص نیست گفت: منتشرکننده چنین خبری هدفش نمایشی جلوه دادن انتخابات و بی احترامی به آرای مردم است.

وی با بی پایه و اساس خواندن چنین اخباری تاکید کرد: با توجه به نزدیکی زمان انتخابات، انتشار این اخبار چیزی جز ریختن آب در آسیاب دشمن نیست و موجب تضعیف انتخابات و سوءاستفاده بدخواهان است.

فرهمند اظهارداشت: برخی گمان می کنند با ایجاد جو رسانه ای می توانند در تصمیمات ولی فقیه اثرگذار باشند در حالی که چنین جریانهایی فهم درستی از اصل ولایت فقیه نداشته و آن را درک نکرده اند.

وی ضمن تکذیب قاطعانه اخبار منتشره در این خصوص از اصحاب رسانه خواست در جهت رسالت خبری خود که همان انتقال صحیح مطالب است گام برداشته و از انتشار اخبار بدون منبع و بی پایه و اساس بپرهیزند.

  • منبع خبر : ایرنا